KISS SHORT SQUARE priklijuojami nagai (100 vnt.)

Prekės kodas: 731509200195
 • 9,79 €
 • 7,83 €
 • -20%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  KISS SHORT SQUARE
  priklijuojami nagai
   
  Naudojimas
  Nagai turi būti švarūs ir sausi. Medine mentele atstumkite nagų odeles. Švelniąja poliravimo dildės puse lengvai papoliruokite natūralius nagus, kad neblizgėtų. Rekomenduoja prieš klijavimą nagus nuvalyti valymo skysčiu. Pasirinkite tiksliausiai nago dydį atitinkantį dirbtinį nagą. Jei jis per didelis - kraštus apdorokite dilde. Ant blogos dirbtinio nago pusės užlašinkite lašą klijų ir tolygiai paskirstykite klijų buteliuko antgaliu. Klijų užlašinkite ir ant natūralaus nago. Dirbtinį nagą uždėkite ant savo nago ir prispauskite. Palaikykite, kol išdžius. Jei po naujai užklijuotu nagu matosi baltų dėmių, susidariusius oro burbuliukus ir/ arba nepriklijuotus kraštus, užpildykite klijais. Prieš užsukdami klijų buteliuką, nuvalykite jo antgalį. Pakirpkite ir nudildykite nagus iki norimo ilgio. Nagus nulakuokite.
    
  Dirbtinių nagų nuėmimas
  Saugiam nuėmimui, naudokite dirbtinių nagų nuėmimo priemonę. Lako valymui naudokite nagų lako valiklį be acetono.
   
   
  Apie KISS
   
  KISS yra viena didžiausių įmonių pasaulyje, kuri gamina ir platina profesionalias blakstienas ir nagų priežiūros priemones, kuriuos ypač lengva naudoti. Įmonė suteikia moterims galimybę pasipuošti tobulu manikiūru, kuris prilygsta grožio salone daromiems manikiūrams. KISS sulaukė didžiulio susidomėjimo visame pasaulyje. Šiandien KISS produktų asortimentas yra išplėstas ir papildytas nagų priežiūros priemonėmis, nagų papuošalais, nagų dailės, manikiūro bei pedikiūro reikmenimis ir priklijuojamomis blakstienomis.  
 • Sudėtis

  Ingredients: EEthyl Cyanoacrylate Polymethyl Methacrylate BHA
   
   
  Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Aktualu kasdienai