CATRICE LASH COUTURE dirbtinės priklijuojamos blakstienos

Prekės kodas: 4059729222138
Dovana

Perkant Catrice - dovana

Perkant Catrice kosmetikos priemonių už 7 € ir daugiau - Catrice antakių pieštukas tik 0,01 €. Staigmenų kiekis ribotas.

 • 4,19 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 EUR ir daugiau, staigmena - CAFE MIMI rankų kremas, 50 ml tik 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  CATRICE LASH COUTURE
  dirbtinės priklijuojamos blakstienos
   
  CATRICE riestos blakstienos puikiai papildo natūralias blakstienas bei suteikia žvilgsniui nepakartojamos apimties ir išraiškingumo.
   
  Pakuotę sudaro
  • Dirbtinės blakstienos,
  • Blakstienų klijai.
   
  Naudojimas
  Dirbtines blakstienas uždėkite virš natūralių blakstienų (jeigu dirbtinės blakstienos per ilgos, nukirpkite). Patepkite klijais dirbtinių blakstienų kraštą, palaukite 30 sekundžių, kol klijai išdžius. Švelniais spustelėjimais priklijuokite dirbtines blakstienas prie natūralių blakstienų ir palaikykite prispaudus. Netepkite klijų tiesiai ant voko.
   
  Blakstienų nuėmimas
  Norėdami nuimti dirbtines blakstienas, pradėkite nuo išorinio akies kampo. Nuėmę blakstienas,  nuplaukite jas vėsiu vandeniu ir uždėkite ant plastikinės formos. Klijų likučius pašalinkite pincetu arba pirštais.
   
   
  Apie CATRICE
   
  CATRICE - tai įkvėpimas - stilingas, energingas, jausmingas, kerintis ir visada profesionalus. CATRICE ekspertų aistra yra grožio atradimų sukeliamas džiaugsmas. Nei viena tendencija, nei vienas populiarus produktas ar detalė neprasprūsta pro ekspertų akis. Unikalūs naujovių atradimai ir mados tendencijų atspindys pagrįstas darbuotojų komanda, kuri keliauja po madų sostines ir bando perkelti ten sklandančias nuotaikas į CATRICE produktus. Taip galime nuolat jausti laiko pulsavimą ir kurti produktus, kurie atspindėtų sezonų spalvas, naujas tekstūras ir kokybišką pakuotę. CATRICE labai svarbu – produktų kokybė. Asortimente nėra nė vieno produkto, kuriuo mes patys netikėtume. Todėl atidžiai kontroliuojame tiekėjų darbą ir asmeniškai lankome gamyklas, kad užtikrintume, jog produktai atitiktų keliamus standartus. Taip pat CATRICE yra prieš bet kokį žaliavos ar produktų bandymą su gyvūnais.
 • Sudėtis

  Ingredients: GLUE: ACRYLATES/ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER, AQUA (WATER), PHENOXYETHANOL.
   
   
  Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.