THE SKIN HOUSE ESSENTIAL valomasis aliejus, 150 ml

Prekės kodas: 8809080821305
 • 14,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  THE SKIN HOUSE ESSENTIAL
  valomasis aliejus skirtas visų tipų ir jautriai odai prižiūrėti.
   
  Aliejus valo odą, šalina odos nešvarumus, negyvas odos ląsteles, valo inkštirus. Švelnios tekstūros aliejus nekemša porų. Priemonė nuvalo vandeniui atsparų makiažą ir pasižymi drėkinamosiomis savybėmis.
   
  Sudėtyje yra
  Alyvuogių aliejaus, vaisių aliejaus.
   
  Naudojimas
  Švariai nuplaukite ir nusausinkite rankas popieriniu rankšluosčiu. Būtinu aliejaus kiekiu tepkite veidą. Masažuokite pirštais, aliejaus likučius nuplaukite vandeniu. Veido valymui užbaigti naudokite valomąsias putas. Jeigu oda sausa naudokite tik valomąjį aliejų, o jeigu oda riebi naudokite valomąjį aliejų (1 žingsnis) ir valomąsias putas (2 žingsnis).
   
   
  Apie THE SKIN HOUSE
   
  Korėjoje sukurtas THE SKIN HOUSE prekės ženklas siūlo produktus, kurie įkvepia vartotoją gyventi geresnį gyvenimą ir tobulinti savo veido odą. THE SKIN HOUSE gamina aukščiausios kokybės produktus skirdami daug dėmesio tyrimams ir technologijų vystymui. Įmonė naudoja tik geriausius ir natūralius ingredientus iš Amazonės miškų. Prekės ženklas siekia, kad Jūsų oda taptų graži. THE SKIN HOUSE gamyboje panaikina visus nereikalingus kaštus, kurie padidintų prekės kainą, todėl išlaikoma prieinama kaina aukštos kokybės prekei.

Aktualu kasdienai