Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Kaip prižiūrėti plaukus atėjus rudeniui?

Plaukai visus metus reikalauja mūsų dėmesio ir priežiūros. Visgi, tiek mūsų oda, tiek plaukai, jautriausiai reaguoja į orų permainas. Jos gali per trumpą laiką pridaryti eibių ir netruksime pastebėti, kad plaukai šiaušiasi, elektrinasi, lūžinėja. Tad svarbu, kad mūsų kosmetikos „ginkluotėje“ atsidurtų tinkamos plaukų priežiūros priemonės ir spėtume laiku užkirsti kelią žalai!

 

Nr. 1: drėkinimas ir maitinimas

Šis plaukų poreikis yra universalus ir jį svarbu patenkinti 12 mėnesių per metus. Ypatingo drėkinimo ir maitinimo reikia turint silpnus, pažeistus ir garbanotus plaukus. Tokie plaukai, galima sakyti, yra nepasotinami. Tad net trumpam apleidus tinkamą plaukų priežiūros rutiną, jie iškart apie tai primins padidėjusiu lūžinėjimu, slinkimu, pūtimusi, įprasto tūrio ir tekstūros praradimu. Šis poreikis patenkinamas, kuomet naudojamos intensyviu drėkinimu ir maitinimu pasižyminčios plaukų kaukės, plaukų galiukai tepami serumais, o per visą ilgį purškiami nenuplaunamais kondicionieriais.

Nr. 2: apsauga nuo plaukų slinkimo

Vienas nemaloniausių reiškinių – gausus plaukų slinkimas, kuriam būdingas cikliškumas. Jis linkęs kartotis rudenį bei pavasarį, taip pat persirgus peršalimo ligomis ar sutrikus hormonų pusiausvyrai. Jeigu vienu metu susideda kelios priežastys, plaukų slinkimas gali stipriai pakenkti plaukų sveikatai, tūriui ir ilgiui. Slenkančių ir turinčių polinkį slinkti plaukų priežiūra turėtų būti papildyta specialiomis ampulėmis. Augimą skatinančios, plaukų svogūnėlius stiprinančios ir slinkimą stabdančios ampulės yra bene veiksmingiausia priemonė. Ji yra koncentruota, nenuplaunama ir papildyta tokiomis veikliosiomis medžiagomis kaip placenta, ženšenis, keratinas, pantenolis, bičių vaškas ir kt. Siekiant pastebimų rezultatų, labai svarbu ampules naudoti taip dažnai, ir tiek laiko, kiek nurodo gamintojas.

Nr. 3: ilgos trukmės plaukų SPA procedūros

Pamažu trumpėjant dienoms ir prastėjant orui, vis daugiau vakarų praleidžiame namuose. Išnaudokime juos prasmingai ir išbandykime plaukų procedūras, kurių sėkmę garantuos OLAPLEX atstatomosios plaukų priežiūros priemonės, kurios veikia kaip maksimalaus poveikio plaukų kaukės. Siekiant pagerinti plaukų būklę, labiausiai rekomenduojamas  N°0 + N°3 duetas.

OLAPLEX N°0 INTENSIVE BOND BUILDING atkuriamoji plaukų priemonė (150 ml)  veikia kaip pagrindas ir paruošia plaukus gilesniam kitų OLAPLEX priemonių įsisavinimui. Patentuota OLAPLEX BOND BUILDING technologija pagerina plaukų būklę ir struktūrą, stiprina ir saugo plaukus nuo žalingų išorės veiksnių. OLAPLEX N°0 priemonė skirta naudoti kaip pirmasis žingsnis dviejų dalių sistemoje su OLAPLEX N°3 HAIR PERFECTOR atkuriamąja priemone (100 ml).  Derinys atkuria dažymo, šviesinimo ar formavimo prietaisų nualintus plaukus. OLAPLEX N°3 HAIR PERFECTOR tinka visų tipų plaukams prižiūrėti – garbanotiems, banguotiems, tiesiems, priemonė stiprina plaukus iš vidaus, mažina galiukų lūžinėjimą.

Rūpinantis plaukų priežiūra, geriausia naudoti šias dvi priemones kartu, nes dviese jos  68 % geriau atstato plaukus ir veikia tris kartus stipriau. Su OLAPLEX N°0 tolygiai sudrėkinkite sausus švarius plaukus. Palikite 10 minučių. Nenuskalaukite ir padenkite plaukus OLAPLEX N°3 plaukų atkuriamąja priemone. Palikite dar 10–20 minučių. N°0 priemonės buteliukas skirtas 3–6 kartams, priklauso nuo plaukų ilgio ir tankio. Dviejų dalių OLAPLEX procedūra – N°0 ir N°3 atliekama kartą per savaitę arba 2–3 kartus per savaitę, jeigu plaukai stipriai pažeisti.

Nr. 4: plaukus tausojančios šukuosenos

Norint džiaugtis sveikais ir gražiais plaukais, rekomenduojama dažniau plaukus pinti į kasą, surišti šilko ar analogiškai švelnaus audinio gumytėmis, dėvėti kepures ar kitus plaukų dangalus, kai lauke esate darganotu ir vėjuotu oru. Plaukų rišimas neturėtų būti pernelyg stiprus, kad plaukai negautų per didelio krūvio, kuris skatina pažeidimus, trupėjimą ir lūžinėjimą. Dėl tos pačios priežasties plaukų rišimo aukštis turėtų būti kaitaliojamas. Taip pat rekomenduojama vengti „balerinos kuoduko“, kuris sukamas itin tampriai ir plaukus pažeidžia ypač stipriai ir greitai.