KERINTI VALENTINO DIENĄ - Kaip prisiklijuoti dirbtines blakstienas?

Artėjant šv.Valentino dienai, skubame pasidalinti patarimais, kurie padės meilės dienai tapti išskirtinei ir nepamirštamai - juk dabar GALI SAU TAI LEISTI!

Atrodo, būtiniausias šios dienos atributas - raudona spalva. Ji gali dominuoti aprangoje, makiažo pasirinkimuose bei manikiūro idėjose. Tačiau pravartu žinoti, jog raudoną spalvą reikia derinti itin saikingai, ir pasirinkti papildomas detales, kurios padės romantiškam įvaizdžiui atsiskleisti.

Tikriausiai sutiksite, jog raudonos lūpos Valentino dieną - būtinybė. Ir akių makiažą prie tokių lūpų reikia pasirinkti itin atsargiai. Lengvas dūminis, ar žemiškas aukso - patys geriausi pasirinkimai. Tačiau kiekvienam akių makiažui pagrindiniu akcentu turi tapti priklijuojamos blakstienos. Jos suteikia žvilgsniui gilumo, atveria akis, ir tiesiog tobulai užbaigia visą įvaizdį.

Priklijuojamos blakstienos skirstomos į dvi rūšis - kuokšteliais, bei ištisinė eilutė. Trumpai papasakosime, kaip tikslingai prisiklijuoti blakstienas neapsunkinant akių.

Blakstienos kuokšteliais.

Dažnai išgirsite vizažistus kalbant, jog blakstienos kuokšteliais yra kur kas lengvesnė technika, nei blakstienos su ištisine juostele. Taip yra todėl, kad kuokštelius paprasta įdėti į tam tikras blakstienų vietas, ir jie atrodo kur kas natūraliau, nei išilginės blakstienos. Tačiau darantis makiažą sau, blakstienas užsiklijuoti kuokšteliais gali tapti sudėtinga. Kaip visa tai atlikti? Su pincetu švelniai paimkite vieną porą kuokštelių, ant burbuliuko ar plonos juostelės užtepkite nedidelį kiekį blakstienų klijų, leiskite jiems padžiūti 30 sekundžių, ir švelniai įdėkite kuokštelį prie pat blakstienų linijos. Jei turite akis, kurių kampučiai žiūri žemyn, stenkitės kuokštelių nepridėti prie pat išorinio akies kampučio - taip jos dar labiau „nuliūs“. Taip pat, norint išryškinti blakstienų linkį, ilgiausius blakstienų kuokštelius dėkite prie akies kampo, o trumpiausius - arčiausiai vidinio akies kampučio. Sudėję Jums patinkančią eilutę, leiskite nudžiūti klijams, ir tuomet paryškinkite akis blakstienų tušu. Taip Jūsų natūralios blakstienos susilies su dirbtinėmis, ir atrodys natūraliai. Rekomenduojame blakstienas kuokšteliais dėti ant nepadažytų blakstienų. Na, o, jei pasirinkote tamsius blakstienų klijus, pabaigusios akių makiažą praveskite ploną liniją virš blakstienų juodu akių pravedimu - taip nesimatys priklijuotų blakstienų kuokštelių.

Kokie yra blakstienų kuokštelių pliusai? Jei nors viena jų vakaro eigoje iškris, didelio pokyčio nepastebėsite. Minusas - jog joms reikia kur kas kruopštesnio darbo, kad sudėta eilutė atrodytų tolygi ir simetriška.

EUROKOS rekomenduoja:

Priklijuojamos blakstienos juostelėmis.

Tikriausiai paprasčiausias būdas turėti išraiškingas blakstienas ypatinga proga - prisiklijuoti dirbtines blakstienas lankeliu! Užtenka perbraukti ploną klijų sluoksnį per juostelę, ir su pincetu uždėti ant natūralių blakstienų pagal jų linija. Svarbu kruopščiai jas uždėti, ir tuomet galėsite džiaugtis išraiškingu įvaizdžiu visą dieną. Šių blakstienų pliusas - tvarkingai jas nešiojant ir kruopščiai išvalant po kiekvieno naudojimo, jos tinkamos naudoti ne vieną kartą.

EUROKOS rekomenduoja: