Karolina: WOMEN'SECRET CANDY apžvalga

Sveikos merginos, pagaliau artėja šilti orai ir saulę už lango matome kur kas dažniau. Nežinau kaip Jums, bet man šiltasis sezonas asocijuojasi su saldžiais kvepalais. Visuomet dievinau  saldžius ir gaivius kvepalus, bet su metais pastebėjau, kad šaltuoju sezonu mane traukia link aštresnių ir labiau " vakarinių" kvepalų. Tačiau atšilus  orams aš ir vėl grįžtų prie saldžių kvapų ir lieku jiems ištikima daug mėnesių. Būtent dabar, ant mano kosmetikos stalelio apsigyveno naujieji kvepalai WOMEN'SECRET, su kuriais susidūriau pirmą kartą. Ir nemeluojant sakau, jie patenka į mano mėgstamiausių 10tuką.

 

WOMEN'SECRET CANDY tualetinis vanduo skirtas moterims, kurios mėgsta saldžius aromatus.

Viršutinės aromato natos - braškės, šilauogės, mėtos, romas.

Vidurinės aromato natos - juodieji serbentai, gėlės, ananasai.

Apatinės aromato natos - gintaras, kedras, muskusas, santalai.

Apie WOMEN'SECRET:

WOMEN'SECRET – tai ispaniškas apatinių drabužių, naktinių rūbų, maudymosi kostiumėlių ir aksesuarų prekės ženklas, kurį įsteigė 1993 metais, Madride. Įmonė norėjo tapti lyderiaujančia rinkoje, todėl nebuvo apsiribota vien apatinių rūbų produkcija ir pradėti kurti kvepalai moterims. WOMEN'SECRET moters pasaulis paslaptingas, o jos kvepalai – tai individualus ir intymus papuošalas.

 

Sakoma, kad jeigu pasipurškus kvepalus tu pati jų neužuodi, vadinas tau jie tinka, visuomet naudojuosi šiuo posakiu ir prieš perkant kvepalus bent porą valandų turiu su jais pravaikščioti, kad tai įsitikinčiau. Tikriausiai visos esam susidūrusios su tokiais kvepalais, nuo kurių įkyriai pradeda skaudėti galvą arba visuomet juos užuodžiame ir jie tiesiog pradeda mus erzinti. Labai apsidžiaugiau, kad būtent su šiais neturėjau jokių problemų ir man jie tiko po pirmojo pasipurškimo.  Taip pat mane sužavėjo ir nustebino jų išsilaikymas, kadangi aromatas atlaikė puikiai visą dieną ir pakartotino papurškimo dienos eigoje neprireikė . Asmeniškai aš,  kvepalus visuomet purškiu ant vietų, kuriose galime apčiuopti savo pulsą, tai yra kaklo sritis, riešai,  taip kvapas pasklis labiau ir bus geriau užuodžiamas aplinkiniams :)

Tad, merginos, kurios dievinate saldžius kvapus, fizinėse Eurokos parduotuvėse išbandykite šiuos kvepalus, galbūt tai bus Jūsų kvapas, kurio jau ilgai ieškojote :)

Visas maloniai kviečiu paskaityti ir daugiau apžvalgų apie įvairias priemones,  mano Instagram paskyroje: carolina_ski

Ačiū, kad skaitėte ir iki kitų susitikimų!

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-05-13