Indrė: SPA procedūros su GEOMAR kūno tobulinimo priemonėmis

Jeigu prieš keletą metų būtumėt manęs paklausę, kokias priemones naudoju prausimuisi, būčiau atsakiusi trumpai ir aiškiai - muilą. Laikui bėgant pasikeitė įpročiai ir namų maudynės tapo mini SPA procedūromis. Dabar didžiąją dalį vonios kambario lentynų vietą užima įvairūs laiko patikrinti ir man tinkantys kūno produktai. Nepasakyčiau, jog renkantis kūno produktus esu reikli, bet visuomet atsižvelgiu į keletą reikalavimų priemonei: kiek įmanoma natūralūs kvapai, tinkami jautriai ir sausai odai bei atliekantys ant pakuotės nurodytą funkciją.

Šiandien aptarsiu pamiltą ir jau keletą metų naudojamą bei man nepakeičiamą prekės ženklą GEOMAR, kuriuos galima įsigyti EUROKOS parduotuvėje. Šiuos produktus atradau draugių lentynose, išklausiau nuomonių, įsigijau pati – nebeišsiskyriau. Iš GEOMAR produkcijos nesu išbandžiusi tik veido kremo ir depiliacijos priemonių, todėl papasakosiu apie tai, ką naudoju beveik kiekvieną dieną ir kas manęs iki šiol dar nenuvylė.

GEOMAR SUGAR DRENANTE kūno šveitiklis

Kaip ir minėjau anksčiau, man svarbu, jog priemonė nedirgintų gana sausos ir jautrios odos, tad šio šveitiklio sudėtyje esantis cukrus, druska ir  natūralūs aliejai maloniai šveičia bei sudrėkina odą. Šveitiklis turi malonų argano, migdolų ir makadamijos riešutų aliejų kvapą, kuris neerzina net jautriausios uoslės turėtoją, o kūno oda ne tik įsigeria aliejų kvapu, yra pamaitinama, bet ir nutrina bet kokią ne vietoje užsibuvusią negyvą odos dalelę. Šis šveitiklis nėra vienintelis, kurį teko naudoti, bet tikrai vienas iš tų, kurį perku pakartotinai. Pakuotėje yra mentelė, jog būtų patogiau sumaišyti atsiskiriančius kietus ir skystus ingredientus, tačiau šis įrankis visada pasimeta tarp kitų produktų ir maišau viską rankomis.

 

 

 GEOMAR anticeliulitinis kūno balzamas

Visada skeptiškai žiūriu į produktus, kurie turi daryti stebuklus ten, kur stebuklai negali įvykti. Į šią priemonę taip pat žiūrėjau gana kritiškai, bet aprašyme buvo teigiama, jog šis duše naudojamas kūno balzamas padeda kovoti su celiulitu, o ne jį panaikina, tad ties šia vieta kritika ir baigėsi. Galima teigti, jog tai dar viena šveitimo priemonė, kuri sudėtyje turi guaranos ir kofeino, kurie suteikia lipolitinį, tai yra, anticeliulitinį poveikį kūno odai. Negaliu sakyti, jog celiulitas buvo išnaikintas, bet po prausimosi ir įnirtingo masažavimo su GEOMAR voleliu, visuomet matydavau stangresnę ir gražesnę odą. Manau, jog ilgiau panaudojus – galėčiau matyti ir odos nelygumų apmažėjimą.

 

 

GEOMAR kūno aliejus

Šį aliejų pastebėjau ant draugės kojų, kurios atostogų metu Milane atrodė gražiau ir skaniau, nei itališka porcija gelato! Nei kiek neutriruoju – jos kojos atrodė fantastiškai. Paklausus, kodėl jos kojos taip spindi, bet nelimpa ir nuo jų neteka aliejus ji man davė išbandyti šį kūno aliejų ir nuo to laiko mes neišsiskyrėme. Šią vasarą aš ir šis aliejukas minėsime trijų metų sukaktį. Trumpai apie produktą – tai šimtaprocentinis migdolų aliejus, kuriame nėra jokių parabenų, sulfatų, dažiklių, kvapiklių ir kitokių pridėtinių medžiagų, tai grynas aliejus, kuris kuo puikiausiai tinka naudoti tiek žiemą, tiek vasarą. Naudoju jį kaip ir rekomenduojama – ant šlapios, nenusausintos rankšluosčiu odos ir, kaip jau minėjau, oda blizga, tačiau nepalieka nemalonaus lipnumo ir riebumo jausmo.

 

 

Visada labai atsakingai žiūriu į tai, ką rekomenduoju aplinkiniams, tačiau, kiek teko girdėti atsiliepimų iš žmonių, kuriuos paskatinau išbandyti šiuos produktus – nusivylusių nebuvo. Jeigu dar neteko bandyti šio prekės ženklo priemonių, pirmiausia rekomenduočiau įsigyti kūno aliejų. Nors žiema ir nebuvo stingdančiai šalta, tačiau vėsesniu oru visuomet stipriau nusausėjame, tad jūsų kūno oda padėkos, jog įsiklausote į jos poreikius.

Linkėjimai,

Daugiau mano apžvalgų galite rasti IG paskyroje @indresreikalai

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-05-29