GOSH COPENHAGEN – grožio priemonių vartojimas gali būti tvarus ir prisidėti prie švaresnio pasaulio.

Vis dažniau kalba apie tvarų vartojimą, gamtos tausojimą ir kartu plastiko perdirbimą. Nuo 2013 metų veikianti Ocean Waste Plastic organizacija veikia remiantis vandenynus užteršusio plastiko perdirbimu ir transformacija į naujas bei patrauklias pakuotes. Sudėtinga idėja tik nuo 2018 metų įgavo pagreitį ir jau gali pasidžiaugti, kad 1000 tonų plastiko iš vandenynų buvo perdirbta, o šiandien ir puikuojasi žinomiausių pasaulyje prekių ženklų parduotuvių lentynose. Ar galite įsivaizduoti kosmetikos produktus perdirbtose pakuotėse? Tvaraus vartojimo kelią pasirinko novatoriškas kosmetikos, kūno priežiūros priemonių bei kvepalų gamintojas GOSH COPENHAGEN.

Įrodydama natūralų rūpestį planetos ateitimi „GOSH COPENHAGEN“ kompanija ėmėsi dar nematytos veiklos – renka vandenynuose susikaupusį plastiką, jį perdirba ir gamina pakuotes kosmetikos priemonėms. 

Spalio 10 d.  EUROKOS kartu su GOSH COPENHAGEN organizavo renginį, kuriame GOSH atstovai pasidalinimo sprendimu prisidėti prie švaresnio pasaulio, gaminant pakuotes iš perdirbto plastiko, randamo vandenyne. 

Dalinamės renginio akimirkomis, kuriame dalyvavo žinomos grožio ir gyvenimo būdo tinklaraštininkės! Jos ne tik sužinojo apie naujausius „GOSH“ prekės ženklo kosmetikos produktus, bet ir turėjo galimybę juos išbandyti.