EUROKOS – GALI SAU TAI LEISTI

2018 metus pradedame smagiais pokyčiais ir džiaugiamės galėdami su Jumis pasidalinti naujuoju mūsų šūkiu bei pristatyti pokyčių priežastis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasvarstykite, kaip dažnai susiduriame su tokia problema, kai, norint įsigyti mėgstamą priemonę, pradedame svarstyti: ar galiu sau tai leisti? Situacijos nepalengvina ir tai, kad kas mėnesį atsiranda vis daugiau ir daugiau grožio priemonių, kurias tikrai norisi išbandyti, tačiau mus sustabdo prioritetai – juk turime daug svarbesnių pirkinių! EUROKOS keičiasi ir, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, su džiaugsmu pristatome naująjį mūsų šūkį – GALI SAU TAI LEISTI.

GALI SAU TAI LEISTI  – tai naujasis  EUROKOS šūkis, nes siekiame būti tuo grožio parduotuvių tinklu, kur galite patirti grožio prekių rinkimosi malonumą ir kartu pamiršti klausimą „Ar aš galiu tai sau leisti?“ Taip, čia Jūs tikrai sau galite leisti labai daug! EUROKOS grožio parduotuvėje Jums nereikės kovoti su savimi sprendžiant, ką pasirinkti – kainą ar kokybę. Platus prekių asortimentas bei puikus kainos ir kokybės santykis leis kiekvieną dieną jaustis gražiai, apdovanoti ir mylėti save.

GALI SAU TAI LEISTI – tai kartu mūsų pažadas, kad kiekviena ar kiekvienas tikrai suras sau tinkamiausią GROŽIO puoselėjimo ar priežiūros pasiūlymą;

GALI SAU TAI LEISTI – tai mūsų suteikiama galimybė Jums kasdien jaustis gražiai, neišleidžiant daug pinigų, ir kartu kvietimas pasilepinti.

EUROKOS – tai grožio prekių parduotuvė, kurioje sakome GALI SAU TAI LEISTI.
•    Suteikiame galimybę Jums jaustis gražiai, neišleidžiant daug pinigų, nes importuojame prekes  tiesiai iš gamintojų, be papildomų tarpininkų;
•    Turime didžiausią parduotuvių tinklą – net 122 parduotuvės visoje Lietuvoje, tada galime  suteikti palankias kainas;
•    Parduotuvėse kasdien vyksta daugybė akcijų, kurios suteikia dar daugiau galimybių įsigyti norimą prekę pigiau.

EUROKOS galima rasti itin platų ir išskirtinį grožio prekių asortimentą:
•    Asortimentą sudaro daugiau nei 20 000 grožio puoselėjimo ir priežiūros priemonių, iš kurių net 65 % yra tik EUROKOS parduotuvėse;
•    Asortimentas nuolat atnaujinamas, ieškome grožio perliukų visame pasaulyje ir esame grožio tinklas, kurie siekia pristatyti daugiausia grožio naujienų.

Tad nesvarbu, ar Jūsų laukia teminis vakarėlis, kuriam reikalingi ryškūs šešėliai, kurių, galbūt, daugiau nebenaudosite, ar lūpdažis, kuris taip noriai atsiranda Jūsų norų sąraše – galite sau leisti nesivaržyti ir įsigyti mėgstamas reikalingas priemones, kurias GALITE SAU LEISTI!