BIOK pristato – kosmiškai geras natūralios kosmetikos sertifikatas!

Atsižvelgdami į besikeičiančius vartotojų įpročius, didėjantį jų sąmoningumą, kosmetikos gamintojai ne tik kuria ekologiškų produktų linijas, bet ir siekia juos sertifikuoti, kad ranka siekdamas prekės lentynoje galėtum būti šimtu procentų tikras, ką gauni. Ar jau girdėjote apie tarptautinį „Cosmos“ sertifikatą?

„Reaguojame į vis augantį natūralių ir ekologiškų produktų poreikį. Nors tyrimais matyti, jog natūralumą, ekologiją vis dar dažniausiai mini didžiausių pajamų grupės atstovai, labai sparčiai šių savybių svarba auga tarp visų gyventojų grupių. Mūsų tikslas – padaryti ekologišką kosmetiką prieinamą ir didesnei visuomenės daliai“, – pasakoja Ieva Čepononė, „BIOK laboratorijos“ rinkodaros vadovė.
Didžiausia Lietuvoje kosmetikos gamybos bendrovė šiemet sukūrė ekologiškų produktų linijas veidui ir dantims bei jau spėjo juos sertifikuoti tarptautiniu sertifikatu. Šiemet ekologiškiems „Margarita“ ir „Ecodenta“ produktams organizacija „Ecocert Greenlife S.A.S.“ suteikė tarptautinį „Cosmos“ sertifikatą.

„Margarita Eco“ – tai nauja ekologiškų veido odos produktų priežiūros linija, praturtinta avižų pieneliu ir medetkų ekstraktu. Šiems produktams suteiktas „Ecocert Cosmos Natural“ sertifikatas. Šią kosmetiką vienija saugi formulė: be silikonų, sintetinių dažiklių, mineralinių aliejų, PEG, parabenų, SLS ir SLES.Liniją sudaro drėkinamasis, maitinamasis ir gaivinamasis veido kremai bei valomasis pienelis, kurių 99,99 proc. ingredientų yra natūralios kilmės.

„Ecocert Cosmos Organic“ standartu sertifikuota ir nauja produktų linija „Ecodenta“. Naujosios linijos dantų pastose daugiau nei 99 proc. natūralios kilmės ingredientų, didelė dalis jų išgaunami iš ekologiškuose ūkiuose užaugintų produktų. Pagal šį standartą dantų pastos sudėtis ir pakuotė yra draugiškos aplinkai. Natūraliais ekstraktais ir druskomis praturtinti organiškos prigimties produktai sukurti skirtingoms burnos higienos problemoms spręsti, jie visi be parabenų ir SLS. Liniją sudaro trys rūšys: dantų pasta jautriems dantims ir dantenoms su natūralia druska ir kalio citratu, dantų pasta nuo apnašų su natūraliu kokosų aliejumi ir cinko druska bei natūraliai balinanti dantis dantų pasta su papajos ekstraktu.

Pirmoji tokia lietuviška dantų pasta

Ant kosmetikos pakuotės pamačius ženkliuką „Cosmos“, gali būti tikras, kad produktas atitiko aukščiausius Europoje natūraliai kosmetikai keliamus reikalavimus.
„Cosmos“ – pirmasis bendras Europos natūralios kosmetikos sertifikavimo standartas, plačiai atpažįstamas pasaulyje. „Ecocert“ pasaulinis kosmetikos industrijos standartas apjungia ekologišką ir natūralią kosmetiką. Jis garantuoja, kad produktai yra patikimi, ekologiški ir organiški. Pagal šį standartą gaminant produktus naudojama mažiausiai 95 proc. ekologiškų medžiagų, aukščiausios kokybės vanduo ir tik gryni mineraliniai ingredientai, išgaunami natūraliu būdu iš gamtos.

„Ecodenta“ tapo pirmąja lietuviška dantų pasta, gavusia „Cosmos Organic“ sertifikatą. Tai nebuvo paprastas procesas – siekdami gauti sertifikatą, naujų produktų laboratorijoje kūrėme formules ir produktus, kruopščiai atrinkome „Cosmos“ reikalavimus atitinkančius natūralius ingredientus. Tiekimo ir rinkodaros skyriai ieškojo tinkamų, aplinkai nekenksmingų pakuočių, o gamyba buvo atsakinga už specialių procesų ir patalpų pritaikymą ekologiškoms linijoms gaminti“, – sako I. Čepononė.

EUROKOS REKOMENDUOJA:

ECODENTA PAPAYA dantų pasta 100 ml

ECODENTA COCONUT dantų pasta 100 ml

MARGARITA ECO drėkinamasis veido kremas 40 ml

MARGARITA ECO maitinamasis veido kremas 40 ml

MARGARITA ECO gaivinamasis veido kremas 40 ml

MARGARITA ECO valomasis pienelis 150 ml