WET N WILD PHOTOFOCUS makiažo pagrindas arba pieštukas, 12 g

Prekės kodas: 4049775003737
 • 7,29 €
 • 5,47 €
 • -25%
Spalva
Soft Ivory
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  WET N WILD PHOTOFOCUS
  makiažo pagrindas - pieštukas
   
  Priemonė tolygiai dengia odą ir sukuria pusiau matinės odos efektą. Tai fotografijoms tinkamas makiažo pagrindas, kuris padeda sukurti nepriekaištingą, tobulos odos efektą. Priemonė sukurta naudojant šviesą išsklaidantį efektą, fotografuojant nuotraukose neišbalina veido. Svarbu, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo vartotojo odos tipo, individualių įgūdžių, telefono modelio ar apšvietimo sąlygų.
   
   
  Apie WET n WILD
   
  WET n WILD – tai pirmaujantis dekoratyvinės kosmetikos prekės ženklas Amerikoje, kuris įsikūręs Los Andžele, Kalifornijoje. Prekės ženklas itin rūpinasi savo klientėmis, todėl WET n WILD įmonė yra prieš kosmetikos bandymus su gyvūnais. Dėl šios priežasties priemonės yra žymimos su specialiu zuikučio ženklu. Visa kosmetika yra itin kokybiška ir tinka ne tik profesionaliam, bet ir kasdieniam naudojimui. WET n WILD prekės ženklas nuolat ieško naujovių. Jis pateikia daug drąsių dekoratyvinės kosmetikos sprendimų, kuriuos vertina žymūs vizažistai ir apžvalgininkai. Ši kosmetika prilyginama garsiems ir visame pasaulyje žinomiems prekės ženklams, todėl  WET n WILD prekės ženklas per pastaruosius keletą metų užkariavo klienčių širdis, sulaukė didžiulio pripažinimo bei laimėjo daugybė apdovanojimų.

Aktualu kasdienai