NYX PROFESSIONAL MAKEUP EPIC WEAR akių kontūro pieštukas, 1,22 g

Prekės kodas: 800897207533
 • 6,99 €
Spalva
Turquoise Storm
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  NYX PROFESSIONAL MAKEUP EPIC WEAR
  akių kontūro pieštukas
   
  Šiuos itin pigmentuotus akių pieštukus galima rinktis iš begalės įvairių spalvų – nuo neutralių iki pašėlusiai spalvotų, su matiniu arba metališku užbaigimu. Švelni formulė aplikuojasi lengvai, o išdžiūvus tampa vandeniui atspari ir itin ilgai išliekanti. Taip pat nenubėga ir neatsispaudžia. Jei norėtumėte nubrėžti švelnią, neutralią liniją arba spalvotą ir dramatišką – tuomet nuo šiol turėtumėte rinktis šiuos pieštukus.
   
  Naudojimas
  Pasirinkite patinkantį atspalvį ir brėžkite ties blakstienų augimo linija. Drožkite bet kokiu drožtuku skirtu mažiems pieštukams.
   
   
  Apie NYX PROFESSIONAL MAKEUP
   
  NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.

Aktualu kasdienai