BELLAPIERRE mineraliniai akių vokų šešėliai, 2,35 g

Prekės kodas: 812267010711
 • 9,99 €
Spalva
Beige
 • PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves ir e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą ar Eurokos parduotuvę pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NAUJA! Pristatymas į pasirinktą OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d.

 • Aprašymas

  BELLAPIERRE
  mineraliniai akių vokų šešėliai
   
  Žėrutis tai gamtoje randamas mineralas, kuris įgauna spalvą oksidacijos metu. Susmulkintas žėrutis virsta įvairiaspalve pudra. Iš gryno žėručio pagaminti mineraliniai akių šešėliai nėra tepūs, nenubyra. Šių šešėlių pigmentai yra 100% hipoalerginiai. Priemonė yra itin universali ir gali būti naudojama pačiais įvairiausiais būdais. Natūralūs mineraliniai akių šešėliai suteikia ilgalaikes ir ryškias spalvas. Jie tinka visų tipų, net ir probleminei odai prižiūrėti.
   
  Sudėtyje yra
  100 % natūralių ingredientų.
   
   
  Apie BELLAPIERRE
   
  BELLAPIERRE COSMETICS yra tarptautiniu mastu įvertintas ir apdovanotas makiažo prekės ženklas, įkurtas Deivido Orencyro 2005 m. Los Andžele. Mintis įkurti prekės ženklą kilo todėl, kad Deividas nuolat susidurdavo su odos problemomis. Rinka tuo metu negalėjo pasiūlyti kosmetikos priemonių, kurios atitiktų jo lūkesčius, tad vyras sukūrė savąsias. BELLAPIERRE kosmetikoje yra gausu natūralių ingredientų, ji yra hipoalerginė ir tinkama visiems odos tipams. Priemonėse naudojami gryni žėručio milteliai – tai suteikia prekės ženklui išskirtinumo ir užtikrina kokybę.

Aktualu kasdienai