ARTDECO SOFT vandeniui atsparus lūpų kontūro pieštukas, 1,2 g

Prekės kodas: 4052136087789
 • 7,99 €
Spalva
140
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  ARTDECO SOFT
  vandeniui atsparus lūpų kontūro pieštukas
   
  Specialiai sukurta lūpų kontūro pieštuko formulė paverčia jį ilgai išliekančiu ir atspariu vandeniui. Kreminė maloni struktūra užtikrina itin tolygų dengimą jau nuo pirmo potėpio. Priemonė lengvai sklaidosi ir neišsilieja, netepa.
   
  Naudojimas
  Pieštuku nubrėžkite lūpų kontūrą ir tepkite lūpų dažus arba blizgį. Norėdami išlaikyti pieštuko elastingumą, po naudojimo kruopščiai uždarykite kamštelį. Pieštukui drožti gali būti naudojamas MAGIC LINER pieštukui skirtas drožtukas.
   
   
  Apie ARTDECO
   
  1985-aisiais, įkvėptas meilės grožiui bei novatoriškos koncepcijos, Helmut Baurecht įkūrė prekės ženklą ARTDECO. Išlaikydamas aukštos kokybės ir prieinamos kainos santykį, kūrėjas siekė paversti grožį pasiekiamą visoms moterims bei sukurti nepriekaištingus kosmetikos produktus. Tai tapo kertiniu akmeniu prekės ženklo sėkmės istorijoje. Jau 15 metų ARTDECO yra Vokietijos kosmetikos rinkos lyderis, o moterys iš įvairių pasaulio šalių naudoja įmonės produktus, norėdamos pabrėžti savo individualų grožį.

Aktualu kasdienai