Žinomiausi kosmetikos ženklai jau eurokos.lt

Ar žinojai, kad EUROKOS nuolat atnaujina savo asortimentą?
Rask savo mylimus prekės ženklus – DABAR!
#EUROKOSnaujienos

 BELLAPIERRE COSMETICS yra tarptautiniu mastu įvertintas ir apdovanotas makiažo prekės ženklas. Šioje kosmetikoje yra gausu natūralių ingredientų, ji yra hipoalerginė ir tinkama visiems odos tipams.

 

 

CLINIQUE odos priežiūros priemonės yra be kvapiųjų medžiagų – tai pabrėžia prekės ženklo išskirtinumą.

 

 

CLARINS tikslas – puoselėti moterų grožį.
CLARINS atvėrė kosmetikai naujas galimybes, kurios iki šių dienų išlieka aktualios. Prekių ženklas siūlo platų grožio priemonių asortimentą, kuriame galite rasti sau tinkamas priemones.

 

 

MADARA Cosmetics prekių ženklas, dar žinomas kaip MÁDARA, yra Latvijos ekologiškų veido ir odos priežiūros bei plaukų priežiūros priemonių gamintojas.

 

 

NOREVA tikslas buvo sukurti dermatologinės kosmetikos priemones, kurios atspindėtų holistinį požiūrį į sveikatą ir natūralų ryšį tarp odos, kūno, minčių. Taip atsirado #ManGeraSavoOdoje filosofija.
Ši vizija iš naujo apibrėžia dermokosmetikos sąvoką: puikiai toleruojamos priemonės veikia efektyviai ir leidžia gerai jaustis savo odoje; tinka visoms kartoms – kūdikiams ir paaugliams, jaunai ir senstančiai odai.

 

 

THANK YOU FARMER tai korėjietiškos kosmetikos prekių ženklas. Bendrovės tikslas yra semtis įkvėpimo iš ūkininkų, iš gamtos ir taip pat sąžiningai siekti harmonijos odos priežiūros rutinoje. THANK YOU FARMER kosmetikoje gausu natūralių ingredientų, augalų ekstraktų.

 

 

NATURTINT – natūralios spalvos, įkvėptos gamtos. Maksimaliai tausojantys ilgalaikiai plaukų dažai be amoniako su 100% augaliniais ingredientais, kurie apsaugo plaukus ir galvos odą.

 


Laboratoires FILORGA (Prancūzija) – pripažinta ir visame pasaulyje garsi bei gerą vardą turinti kompanija, kuri specializuojasi estetinės medicinos priemonių, stabdančių odos senėjimo procesus ir grąžinančių odos jaunystę, gamyboje.

 

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-01-25