Vizažistė Dalia vertina – blakstienų tušai

Jaučiu didelę silpnybę vis nusipirkti ir išbandyti naujus tušus. Išradingos pakuotės, įtikinami pavadinimai ir reklama turbūt labiausiai nulemia kiekvieno tušo isigijimą. Tikras malonumas kaskar tepti šviežią tušą iš naujos pakuotės ir žiurėti kaip dabar tavo blakstienos atrodys. Šį kart paėmiau tiesiog kelis tušus nesirinkdama iš savo kosmetinės ir apžvelgiau jų savybes.

 

 

 

MAYBELLINE Lash Sensational

Šepetėlis: Silikoninis.

Ką pažada: Blakstienas dauginantis tušas, matomai pastorintos ir pilnos blakstienos.

Ar daro tai, ką sako: Girdėjus daug atsiliepimų aš tiesiog degiau įsigyti šį tušą. Lengvai riestas, trumpų/ilgų šerelių ir vėduoklės formos šepetėlis tikrai puikiai pasiekia ir nudažo kiekvieną blakstieną, ypač akies išorinėj pusėj. Padengia tušu visus trumpus ir ilgesnius plaukelius. Gana šlapias ir gausus tušo kiekis ant šepetėlio gali ir ne visiems iškart patikti, poros sluoksnių tikrai pakanka, dažant daugiau jau viskas veltūsi. Gerai atskiria, iššukuoja ir vos pailgina blakstienas. Ar tikrai jų vizualiai padaugėja, bent aš to nepasakyčiau. Bet akys padažius išraiškingai atrodo. Dar vienas pastebėjimas, nors gerai laikosi ir netepa, gana sunkiai ir nusiima.

Įvertinimas: 3.5 iš 5
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRESTIGE Volume Lift

Šepetėlis: Didelis klasikinis.

Ką pažada: Riečiantis, storinantis ir apimtį didinantis tušas.

Ar daro tai, ką sako: Esu aš jau išbandžius kelis PRESTIGE tušus ir po „Exxtra Black“ šis būtų mano sekantis mėgstamiausias PRESTIGE tušas. Taip, itin didelis šepetėlis gal ir nebus visų skoniui, bet turiu pridurti, kad šereliai yra ypatingai švelnūs, visiškai nedrasko ir galima drąsiai tepti kuo arčiau blakstienų šaknelių. Ne ypač šlapia tušo konsistencija garantuoja gražiai paskirstytą dengimą, o sluoksnius galima nuo 1 iki 4 kartų tepti. Atskiros, gausios, lanksčios blakstienos, rietimo efektas vizualiai pailgina blakstienas. Be parabenų ir tinka jautrioms akims, gerai išsilaiko, bet lengvai ir nusiima dienos gale.

Įvertinimas: 5 iš 5

 


 

 

CATRICE Luxury Lashes

Šepetėlis: Klasikinis vidutinio dydžio.

Ką pažada: Dramatinė, prabangi XXL apimtis su kašmyro proteinais.

Ar daro tai, ką sako: Už tokią nedidelę kainą aš tikrai daug nesitikėjau, bet buvau maloniai nustebinta. Šepetėlis patogus ir galima juo braukti ir dažyti blakstienas daugybę kartų, visiškai nesivelia ir masė pati nėra klampi. Dėl to labai lengvo dengimosi reikia daug sluoksnių, kad blasktienų apimtis, storis padidėtų. Gana parfumuoto kvapo tušas. Išsilaikymas vidutinis. Blakstienos atrodo lyg šilkinės, bet dramatiškos apimties kaip ir nepavyko išgauti.

Įvertinimas: 2.5 iš 5

 

 

 

 

GOSH Xtreme

Šepetėlis: Tradicinis, bet su mažiau šerelių.

Ką pažada: Ekstremali dviguba formulė – apimtis ir ilgis.

Ar daro tai, ką sako: Pats ekstremalumas turbūt būtų dėl šepetėlio formos, inovacinis lyg sraigto - trikampio formos šepetėlis, leidžiantis gana gausiai tepti blakstienas tušu. Reikia vis pasižiūrėti į šepetėlį ar jį teisingai ir patogiai laikai. Neatsargiau dažantis šiek tiek gali ir padrėksti. Manau šis tušas labiausiai tiktų trumpoms - vidutinėms blakstienoms ir jau po kelių kartų naudojimo pati tušo masė neliktų sunki. Gerai iššukuoja ir ilgina. Išsilaikymas vidutinis.

Įvertinimas: 3 iš 5

 

 

 

 

 

 
Dalią Chapman galite sekti ir internete:
facebook.com/GrozioDalia
instagram.com/daliachapman