VERSLO ŽINIOS: Eurokos e.parduotuve patenkinti ir labai patenkinti 84% klientų

VERSLO ŽINIOS: Eurokos e.parduotuve patenkinti ir labai patenkinti 84% klientų.

2020 06 03 „Verslo žinių“ paskelbtame straipsnyje „Pandemijos pamokos: kurioms e.parduotuvėms vartotojai deda pliusą“, rašoma, kad karantino metu EUROKOS e.parduotuve liko patenkinti 84% klientų. Kaip rašoma minėtame straipsnyje:

„Paskelbtas karantinas labai gerai atskleidė silpnąsias e. prekybos žaidėjų vietas bei rinkos potencialą ir įmonių gebėjimą išlikti. Vos ne per vieną dieną pirkėjų internetu skaičius padidėjo kelis kartus, o užsakymų perkrautiems e. prekybos flagmanams teko kovoti ne tik su padidėjusiu klientų srautu, bet ir su vos ne geometrine progresija augančiu konkurentų skaičiumi“, – kalba Arijus Kirdeikis, žiniasklaidos planavimo bendrovės „Inspired UM“ skaitmeninio skyriaus vadovas. Neskaitant vaistinių, geriausiai vartotojai įvertino knygyno „Knygos.lt“ e. parduotuvę (93%), kosmetikos „Eurokos.lt“ e. platformos paslaugomis liko patenkinti 84% klientų.“

 

Visą VERSLO ŽINIŲ straipsnį galite perskaityti:

https://www.vz.lt/prekyba/2020/06/02/pandemijos-pamokos-kurioms-e-parduotuvems-vartotojai-deda-pliusa

Mielieji mūsų klientai, norime nuoširdžiai padėkoti visiems Jums  už pasitikėjimą mūsų EUROKOS e.parduotuve.

Nuo pirmųjų dienų siekiame būti arčiau Jūsų ir patenkinti Jūsų poreikius bei atsiliepti į Jūsų lūkesčius. Mums svarbios ne tik kokybiškos prekės, kurias kruopščiai atrenkame ir Jums siūlome, bet kartu norime Jums dovanoti malonumą pirkti!

Šiandien, kai visas pasaulis sukasi beprotišku greičiu,  mes siekiame, kad dieną Jūs pradėtumėte šypsena sau veidrodyje, o kiekviename žingsnyje jus lydėtų pasitikėjimas savimi.

EUROKOS kolektyvas


Paskelbta: 2020-06-04