Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Veido masažuoklis – gražesnė veido oda be didelių pastangų!

Pažvelgus į veidrodį, atspindyje norisi matyti gyvybingą, spindinčią ir sudrėkintą odą. Mažiausiai norisi išvysti spuogus, paburkusius ir tamsius paakius, elastingumą praradusią odą ir dėl drėgmės trūkumo paryškėjusias raukšleles. Siekiant turėti džiuginančią odą, svarbu pakankamai miegoti, sveikai maitintis, gerti vandenį, naudoti priemones su SPF filtrais ir prisijaukinti savimasažą. Šią procedūrą galima atlikti tiek pirštų pagalvėlėmis, tiek specialiais veido masažuokliais.

 

Nefrito ir rožinio kvarco masažuokliai

Veido masažuoklis, pagamintas iš šių natūralių mineralų, gali būti volelio formos arba širdies formos plokštelė nelygiais, užapvalintais kraštais. Tokiu įrankiu atliekamas savimasažas naudingas ne tik dėl pačios masažo technikos, bet ir dėl mineralams priskiriamų harmonizuojančių, sveikatinančių ir jaunystę saugančių savybių. Mineraliniai akmenys vertinami nuo seno visame pasaulyje. Senovės Kinijoje nefritas buvo prilyginamas auksui ir vadinamas jaunystės akmeniu. Tuo tarpu rožinis kvarcas žinomas kaip meilės akmuo, kuris veikia harmonizuojančiai ir gražinančiai. Masažuokliai iš mineralinių akmenų tinka visų tipų odai puoselėti.

 

lygi oda

 

Veido masažuoklis–volelis arba Gua Sha masažuoklis–širdelė

Volelis veido masažui atlikti gali būti vienpusis arba dvipusis. Dvipusis volelis įprastai turi didesnį ir mažesnį volelį. Mažesnis volelis gali būti patogesnis masažuojant paakių odą, aplink lūpas ir nosį, o didesnis – likusią veido dalį ir kaklą. Analogiškai Gua Sha masažinis akmuo, pagamintas iš natūralaus rožinio kvarco, turi širdį primenančią formą, kur skirtingo dydžio briaunos padeda patogiau masažuoti skirtingas veido ir kaklo dalis. Abiejų tipų masažuokliai yra puikus įrankis atliekant gilų, veido kontūrą formuojantį masažą. Po masažo, atlikto naudojant mineralinius veido masažuoklius, pagerėja kraujotaka ir limfotaka, tad veido oda įgauna stangrumo, elastingumo, skaistumo, atpalaiduojami įsitempę veido ir kaklo raumenys. Be to, po masažo tepamos kosmetikos priemonės giliau įsigeria. Veido masažą geriausia atlikti kasdien, tuomet rezultatas akivaizdžiausiai pastebimas bei tampa ilgalaikiu. Jeigu savimasažas atliekamas rytais, volelį ar Gua Sha akmenį rekomenduojama laikyti šaldytuve – atvėsintas mineralas puikiai mažina odos paburkimus.

 

masazuoklis

Savimasažas: kaip atlikti?

Prieš atliekant veido masažą, pirmiausia reikėtų nuvalyti makiažą ir nešvarumus. Siekiant geresnio slydimo, veido oda ištepama veido aliejumi arba aliejinio pagrindo veido serumu. Tiek Gua Sha akmenėliu, tiek voleliu reikėtų braukti nuo veido centro iki kraštų, o kaklo zonoje galima braukti tiek iš apačios į viršų, tiek iš viršaus į apačią. Pavyzdžiui, braukiant masažuokliu nuo nosies, jį reikia vesti horizontalia linija link ausies centro. Braukiant masažuoklį per kaktą, nuo vidurio kaktos braukiama iki smilkinio, o kitu judesiu – iki ausies.

Kuomet naudojamas veido masažuoklis iš akmens, per odą juo braukiama naudojant vidutinį spaudimą, o turint jautrią odą ir akių srityje, kur oda plona, spaudimas turi būti lengvas. Gua Sha akmuo laikomas pakilęs nuo odos 10–45 laipsnių kampu (rekomenduojama pradėti nuo mažesnio kampo, o įgundant atlikti savimasažą, kampą pamažu didinti)

 

Masažuokliai su besisukančiais antgaliais

Kad ir kokie nuostabūs yra nefrito bei rožinio kvarco veido masažuokliai, yra žmonių, kurie juos vertina skeptiškai ir mieliau renkasi modernius veido masažuoklius. Dalis masažo kontrolės perduodama masažuokliui, kurio antgaliai sukasi 360 laipsnių ir užtikrina efektyvų giluminį odos masažą. V formos veido masažuoklis padeda lengviau įtempti ir atpalaiduoti odą. Šie masažuokliai pasižymi universalumu – tinka ne tik veidui, bet ir kaklui, rankoms, krūtinei, dekoltė, liemens ir kojų masažui. Tokio tipo masažuokliu atliktas masažas padeda suteikti odai stangrumo, sutvirtinti raumenis, pagerinti kraujotaką. Daugelis modernių veido masažuoklių naudoja saulės energiją, tad nereikalingos baterijos ar įkrovimo laidai.

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2022-06-20