Veido kaukės ir kitos MUST HAVE priemonės vasarai! Ernestos pasirinkimai iš CAFE MIMI prekės ženklo

Sausa ir šerpetojanti oda? Nežinote kaip su tuo susidoroti, kad rudenį pasitiktumėte gražia, sveika ir žvilgančia oda? Atsakymas labai paprasta. Prasidėjus alinančių karščių ir saulės sezonui, reikia nepamiršti ne tik drėkinti kūno odą, bet prieš naudojant kūno kremus ir ją nušveisti, kad panaikintumėte negyvąsias odos ląsteles ir kūno kremas turėtų efektyvesnį rezultatą.  Tad trumpai apžvelkime CAFE MIMI produktus

 

CAFE MIMI WITH NATURAL BERRIES KŪNO ŠVEITIKLISCukraus šveitiklis ne tik švelniai valo, atgaivina odą, bet kartu ir nušveičia negyvas odos ląsteles. Šis produktas pasižymi: maitinamosiomis savybėmis, suteikia odai švelnumo ir elastingumo. Taip pat, turi stiprų uogų kvapą. Naudojant produktą, gali kilti minčių, kad laikote uogienės indelį rankose.

 

 

CAFE MIMI COLLAGEN veido kaukė – Ši veido kaukė giliai drėkinima, gerina odos elastingumą ir standumą, puoselėja brandžią odą.

 

 

CAFE MIMI MANGO lūpų balzamas - Mangų kvapo balzamas, kuris padeda ne tik šaltuoju, bet ir karštuoju sezonu  prižiūrėti ir puoselėti lūpas. Sudėtyje esantys vitaminas F ir E, sviestmedžių sviestas, mangų aliejus pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, bei suteikia lūpoms glotnumo ir švelnumo pojūtį.

 

 

CAFE MIMI NUTRITIOUS SPF15 veido kremas - Veido kremas pasižymi maitinamosiomis savybėmis, bet taip pat apsaugo odą nuo neigiamo saulės spindulių poveikio. Šiuo, karščių alinančiu laikotarpiu, apsauga nuo saulės yra be galo svarbi, norint turėti linksmą, įdomią vasarą, o ne saulės padarytos žalos gydymo laikotarpį.

 

 

CAFE MIMI BODY moterų kosmetikos rinkinys Puiki dovanos alternatyva, kūno priežiūros mėgėjams. Šį rinkinį sudaro: CAFE MIMI SHEA & AVOCADO kūno kremas arba sviestas , CAFE MIMI PINEAPPLE & AVOCADO kūno šveitiklis, šlepetės, dovanų maišelis.

 

CAFE MIMI SHEA & AVOCADO kūno kremas arba sviestas – Tik atidarius šio kūno kremo / sviesto indelį, likau nustebinta kvapu. Stipriai jaučiamas saldus, lyg vaikystėje valgytų saldumynų kvapas. Pats kremas turi iškarto jaučiamą drėkinimo efektą.

 

CAFE MIMI PINEAPPLE & AVOCADO kūno šveitiklis Švelniai nušveičiantis kūno šveitiklis, taip pat jaučiamas drėkinimo efektas ir įdomus kvapas (Dominuoja ananasas, bet jaučiamas ir avokadas).

  • lepetės, dovanų maišelisNe tik puiki alternatyva pagyvinti šį rinkinį, bet kartu ir vienu rinkiniu pasidaryti mini spa dieną namuose.

 

Padėkime savo odai šiuo karštuoju sezonu ir ji Jums padėkos ateityje

@eciciurkaite

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-07-29