Vasariškas makiažas su GOSH COPENHAGEN dekoratyvine kosmetika! Makiažo įvaizdžiu dalinasi Ema

Ryškus rožinis makiažas su Gosh Copenhagen kosmetika!

 

Gosh kosmetiką galite rasti kiekvienos merginos kosmetinėje, o aš ją rekomenduoju ir savo kolegėms vizažistėms. Tai puikios priemonės, kurios gali pasitarnauti ir darbe.

 

Gosh šešėlių paletes galiu rekomenduoti kiekvienai, kuri ieško tobulų šešėlių. Lengvai sklaidosi, o pigmentacija tobula...

Gosh Just Click It blakstienų tušas nauja mano meilė!  Ilgai laikosi, netrupa, prailgina ir patankina blakstienas...

Gosh veido kontūravimo paletę, turi turėti kiekviena mergina, savo kosmetinėje. Paletė kompaktiška, spalvos nerealios ir svarbiausia – viskas vienoje vietoje! Skaistalai, bronzantas, kontūravimas, highlighteris viskas, ko reikia tobulam makiažui.

Gosh foundation drops. Lengvos tekstūros makiažo pagrindas kiekvienai dienai, puikiai drėkina odą ir turi vidutinį maskavimą.

Gosh High Coverage maskuoklis. Šis maskuoklis gali atlikti ne tik maskavimo funkciją, bet ir puikiai pasitarnauti kaip šešėlių bazė. Nesubėga, puikiai maskuoja ir išsilaiko visa dieną.

Gosh Luxury Nude lips lūpų dažai mane pavergė savo pakuote, tokia minimalistinė ir graži <3 Spalva undressed 002 tobulas nude atspalvis. Šis lūpų dažas drėkina lūpas, nėra matinis.

Gosh kosmetiką rekomenduoju tikrai išbandyti visoms kurios nori kokybės!