TOP 3 blakstienų tušai! Remiantis EUROKOS pardavimų rezultatais 2021 metais

Tikriausiai dažnai susiduriate su dvejonėmis, kokį blakstienų tušą pasirinkti?
Pagal 2021 metų EUROKOS pardavimų ataskaitą paruošėme blakstienų tušų sąrašą, kurie buvo populiariausi ir labiausiai perkami.
Blakstienų tušas, tai viena populiariausių kosmetikos priemonių, be kurios dauguma moterų neįsivaizduoja savo makiažo įvaizdžio.
 

blakstienu tusas

 
Pirmąją vietą užėmė - GOSH CATCHY EYES blakstienų tušas, 8 ml (Black)

GOSH CATCHY EYES tušo pagalba Jūsų blakstienos taps riestos, ilgos ir ryškios. Guminio šepetėlio pagalba Jūsų blakstienos bus atskirtos ir pilnai padažytos, tai ilginantis ir tankinantis blakstienų tušas. Jis puikiai tinkamas tiek plonom blakstienom, tiek ir storom.

 

eurokos tusai

 

Antrąją vietą užėmė - MAYBELLINE LASH SENSATIONAL SKY HIGH blakstienų tušas, 7,2 ml (Black)

Atraskite blakstienų tušą LASH SENSATIONAL SKY HIGH, kuris gali taip pailginti blakstienas, kad bus tokios, apie kokias svajoja kiekviena moteris. Specialios formos lankstus šepetėlis tiksliai ir kruopščiai tepa tušą, o ypatinga formulė neįtikėtinai pailgina blakstienas.  Šio tušo formulė sukurta su bambukų ekstraktu, padedančiu puoselėti blakstienas.

Trečiąja vieta dalinasi - GOSH BOOMBASTIC VOLUME XXL blakstienų tušas, 13 ml (Black) ir ESSENCE BIG VOLUME CURL blakstienų tušas, 12 ml (Black)

GOSH BOOMBASTIC blakstienų tušas skirtas moterims, kurios siekia ilgų ir ekstremalios apimties blakstienų. Didžiulis blakstienų tušo šepetėlis atskiria ir padengia kiekvieną blakstieną. Jūsų blakstienos taps išskirtinai ilgos ir tankios.

ESSENCE blakstienų tušas turi lenktą šepetėlį. Jis padės pariesti blakstienas, suteiks joms įspūdingos apimties ir gerai prašukuos, neleis blakstienoms sulipti. 

Šiuos blakstienų tušus galite įsigyti eurokos.lt arba EUROKOS fizinėse parduotuvėse.

 

ilginantis ir tankinantis tusas

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2022-01-07