Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Sveiki dantys – graži šypsena! Apžvalgininkė Aliona Kovalionok džiaugiasi atradusi SPASTA dantų pastas

"Nubuskite su šypsena ir vilkėkite gyvenimą", teigia žmonių išmintis. 

Mano stomotologas sako, kad gražia šypsena reikia mokėti rūpintis, tinkamai prižiūrėti ne tik dantis, bet ir dantenas. Dantų priežiūros pradžia - tinkamas šepetukas, skalavimo skysčiai ir dantų pastos.

Su malonumu pristatau Jums "SPASTA". Jei esate ryški ir stilinga asmenybė, SPASTA dantų priežiūros priemonės kaip tik Jums! Tai natūraliais ingredientais papildytos ir saugios dantų pastos yra tinkamos - tiek vaikams, tiek suaugusiems. SPASTA gaminiuose nėra titano dioksido, be to, priemonės atspindi prekės ženklo vertybes - SPASTA produktai nėra testuojami su gyvūnais. Dantų pastos pasižymi gaiviais UNIKALIAIS skoniais (levandų, persimonų, mėlynių, apelsinų, cinamono...) ir jas patogu pasiimti su savimi, kad ir kur bekeliautumėte. "SPASTA" 100% realizavo savo norą „Mes norime, jog dantų priežiūra Jums taptų malonumu“ savo gaminiuose.

SPASTA mano vonioje gyvena apie dvi savaites, taip dažnai dantų aš nevaliau niekada, nes skonių pasirinkimas tiesiog milžiniškas, norėjau išbandyti visas.

Mano favoritai "I AM TRENDY" dantų pasta su natūraliu anglimi, mėtomis ir mėlynėmis. Pasta ne tik švelniai balina dantis, bei ir visapusiškai rūpinasi dantenomis, kas mano atveju yra labai svarbu (dabar einu pas periodontologą ir atliekų papildomas dantenų priežiūros procedūras) . " I AM SLEEPY" vakarinė dantų pasta su antibakteriniu efektu rūpinasi jūsų burnos priežiūros miego metu, jos švelnus mėtų, persimonų, bei levandų skonis patiks net isrankiausiems pirkėjams.

Tiems, kas nemėgsta mėtinių dantų pastų nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti "I AM JUICY", tai labai ryškus apelsinų skonis, lyg natūralių sulčių stiklinė iš pat ryto. Pasta skirta labai jautriems dantims, tiesa - lengvas mėtų skonis yra. 

Negaliu nepaminėti išskirtinio "I AM SPICY" dantų pasta nuo apnašų, skirtą dantenų stiprinimui. Jos neįprastas ledinių mėtų ir cinamono skonis nepalieka abejingų. Cinamono skonis toks stiprus ir koks neįprastas, pradžioje sakiau ne, bet po kelių panaudojimų šis stiprus skonis mano vienu iš mano favoritu.

Aktyvuotos anglies dantų pastos yra senovinės medicinos sugrįžimas, anglis yra visiškai natūrali medžiaga kuri visapusiškai rūpinasi tiek dantimis, tiek dantenomis. Juodos spalvos pastos mylėtojams SPASTA siūlo išbandyti "I AM SHINY" ir "I AM AWAKE" su juoda anglimi, kalciu ir mėtomis.

Apibendrinant noriu pasakyti, kad visas SPASTA dantų pastas vienija vienas dalykas - gera kokybė, todėl nesvarbu kokią pastą pasirinksite, liksite patenkinti rezultatu.

 

www.lithuanianbeautyblog.com

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-07-22