Susipažinkite iš arčiau - lietuvių įmonė EUROKOS

Lietuvos šimtmetis – didi šventė kiekvienam šalies gyventojui, patriotui, lietuviui. Kartu tai laikas, kai kiekvienas galime atsigęžti į savo istoriją ir pasidžiaugti per nepriklausomybės laikotarpį pasiektais laimėjimais bei rezultatais.
Šiandien norime Jus iš arčiau supažindinti su lietuviško kapitalo įmone EUROKOS, kuri per 22 metus išaugo ir tapo vienu didžiausiu grožio parduotuvių tinklu Lietuvoje.

KELETAS ĮDOMIAUSIŲ FAKTŲ IŠ ĮMONĖS ISTORIJOS:
1995 metai – užregistruota įmonė UAB KOSMELITA, kuri tapo NIVEA prekių ženklo atstove Lietuvoje.

1999 metai – pavasarį atidaryta pirmoji kosmetikos parduotuvė Kaune. Tų pačių metų pabaigoje jau veikė 12 kosmetikos parduotuvių.

2001 metai – intensyviai atidaromos naujos EUROKOS  parduotuvės ir metų pabaigoje jau veikė 60 prekybos vietų. Sukurtas ir pradedamas naudoti oficialus EUROKOS logotipas.

2004 metai – įkurta EUROKOS Fotografijos laboratorija.

2006 metai – didinamas atstovaujamų ženklų skaičius asortimente.

2008–2011 metai – įmonės modernizavimas ir plėtra.

2011 metai – atnaujinta EUROKOS parduotuvių apipavidalinimo stilistika.

2016 metai – sėkmingai startavo EUROKOS elektroninė parduotuvė.

2017 metai – esame didžiausias grožio prekių tinklas Lietuvoje ir siekiame savo klientams pasiūlyti plačiausią ir įdomiausią grožio prekių asortimentą bei geriausią vertę už sumokamą kainą. Šiuo metu turime 125 parduotuves, mūsų  asortimente – daugiau nei 20 000 skirtingų prekių.

 

GALI SAU TAI LEISTI

 

 

2018 metus pradėjome smagiais pokyčiais ir pristatydami naująjį mūsų šūkį – GALI SAU TAI LEISTI.
Naujasis šūkis – GALI SAU TAI LEISTI – atspindi mūsų tikslą būti grožio parduotuvių tinklu, kur galite patirti grožio prekių rinkimosi malonumą ir kartu pamiršti klausimą „Ar aš galiu sau tai leisti?“ Taip, čia Jūs tikrai sau galite leisti labai daug! EUROKOS grožio parduotuvėje Jums nereikės kovoti su savimi sprendžiant, ką pasirinkti – kainą ar kokybę. Platus prekių asortimentas bei puikus kainos ir kokybės santykis leis kiekvieną dieną jaustis gražiai, apdovanoti ir mylėti save.
GALI SAU TAI LEISTI – tai kartu mūsų pažadas, kad kiekviena ar kiekvienas tikrai suras sau tinkamiausią GROŽIO puoselėjimo ar priežiūros pasiūlymą.
GALI SAU TAI LEISTI – tai mūsų suteikiama galimybė Jums kasdien jaustis gražiai neišleidžiant daug pinigų ir kartu kvietimas pasilepinti.

Tad nesvarbu, ar Jūsų laukia teminis vakarėlis, kuriam reikalingi ryškūs šešėliai, kurių, galbūt, daugiau nebenaudosite, ar lūpdažis, kuris taip noriai atsiranda Jūsų norų sąraše – EUROKOS galite sau leisti nesivaržyti ir įsigyti norimas priemones tada, kai reikia, ir už patrauklią kainą. EUROKOS. Gali sau tai leisti!