Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Praktiškos dovanos! Idėjos, ką padovanoti artimiesiems

Artėjančių švenčių proga norisi savo artimajam padovanoti ne tik specialiai atrinktas, bet ir praktiškas dovanas. Kalėdinė dovanų kelionė prasideda jau mintyse, galvojant apie kiekvieną šeimos narį, mylimąjį ar draugus, svarstant, kuo šiemet galima būtų juos pradžiuginti.  Vis dažniau pasirenkamos praktiškos dovanos. Yra manančių, jog praktiškos dovanos skirtos tiems, kurie stokoja originalumo, tačiau jeigu iš tikrųjų žinote, ko reikia Jūsų artimiesiems, kodėl per šventes jų nenudžiuginus. Kosmetika, jos rinkiniai bei parfumerija - tai dovana, kurios visada visiems reikia ir anksčiau ar vėliau ją sunaudosite. Rinkitės grožio dovaną iš EUROKOS parduotuvės. nes gražiai supakuota ir kvapni dovana - visada laukiama.

Pirmiausia norėčiau išskirti dovanas jai ir jam. Kaip sako garsioji Coco Chanel - moteris, kuri nesikvėpina - neturi ateities, manau tai puikiai galime pritaikyti ir vyrams. Dėl to kvepalai visada bus puiki dovana, kuri pabrėš ne tik moters ar vyro individualumą, bet ir padės išreikšti savo asmenybę bei charakterį. PEPE JEANS LONDON brandas gimė Londono gatvėse ir yra itin populiarus kvepalų prekės ženklas iki šių dienų ne tik drabužių rinkoje, bet ir parfumerijos pasaulyje. EUROKOS siūlo nuostabių rinkinių jai ir jam. Rinkinys - praktiška dovana, kadangi dažniausiai susideda iš parfumuoto vandens + parfumuotos dušo želės ar kūno losjono. Tokią dovaną tikrai įdomiau gauti nei vienus kvepalus, be to ir įpakavimas dažniausiai būna labai patrauklus akiai. Kitas puikiai žinomas brandas - tai NIKE. Ši kompanijos nors buvo sukurta prieš 100 metų Amerikoje, bet ji šiais laikais atspindi šiuolaikinės moters bei vyro gyvenimo būdą, kuris nuolat lekia, skuba ir koja kojon žengia su mada. Ieškote praktiškos dovanos jaunam, moderniam ir šiuolaikiškam žmogui - EUROKOS pasiūlys ne tik įvairių kvepalų, bet ir fantastiškų rinkinių iš NIKE asortimento.

Vyrams norėčiau išskirti MERCEDES - BENZ kvepalus. Tai kompanija, kuri atspindi prabangą. sportiškumą ir galią, o būtent tai ir atspindi sėkmingus vyrus. MERCEDES - BENZ tai ne tik automobilių gamintojas, bet ir sėkmingo gyvenimo aromatas. Vyrai nori būti stiprūs, o moterys trokšta, kad jie kvepėtų.

 

 

Svarbiausia mūsų puošmena - sveika oda. Neretai sau gailime kokio brangesnio kremo ar serumo, dažnai tiesiog pamirštame savimi pasirūpinti. EUROKOS kompanija siūlo per šventes padovanoti savo artimajam tikrai praktiškas bei visada reikalingas veido bei kūno priežiūros priemones. Vienas iš garsiausių bei profesionaliausių ženklų kosmetikos pasaulyje yra - MARBERT. Šioje kompanija Jūs rasite dovanas ir vyrams ir moterims. Tai vokiečių brandas, kuris siūlo platų veido priežiūros priemonių asortimentą visiems odos tipams. Tikrai nesuklysite, jei savo artimajam padovanosite drėkinantį ar liftinguojantį veido kremą ar serumą, tai tikrai naudinga dovana. MARBERT produktai yra pagaminti iš organiškai išaugintų ingredientų, yra natūrali, dėl to puikiai tiks ir vyrams. Vis tik jų oda yra skirtinga nei moterų. Dovanoms puikiai tiks vyriški šampūnai, dušo želė, skystos po skutimosi ir kiti produktai.

Moterims, kurios vertina natūralumą - visada tiks kompanija NATURA SIBERICA, kuri pagaminta tik iš žolelių, kurios auga Sibiro platumose. Šios kompanijos asortimentas labai platus: nuo priemonių plaukams, kūnui iki veido net ir dantų priežiūros priemonių.

 

 

Didžiausia moters puošmena, tikriausiai nei vienas vyras neleis sumeluoti - gražūs bei išpuoselėti plaukai. Didelis plaukų priežiūros priemonių pasirinkimas dažnai kelia klausimą, kas gi geriausia Jūsų plaukams? Dėl to nėra priežasties bandyti tūkstančius skirtingų gamintojų, kai iš karto gali rinktis pačias geriausias - tai HS MILANO priemones. HS MILANO - tai visapusiška priemonių linija, kurioje rasite dovanoms tinkančią priemonę kiekvienam plaukų tipui ar rezultatui.

 

 

Išsirinkti ypatingą dovaną ypatingam žmogui - sudėtinga. Aišku, neapsisprendžiantys visada gali išsirinkti EUROKOS dovanų kuponą. Bet kaip malonu gauti dovaną ir jausti, kad apie tave galvojama. Norint, kad dovanojimo akimirka taptų stebuklu, reikia šiek tiek pasistengti. Būtent čia Jums ir padės EUROKOS parduotuvės platus kosmetikos bei parfumerijos asortimentas. Dovanokite praktiškas dovanas. tada tikrai nesuklysite. EUROKOS parduotuvėse rasite ne tik dovanas moterims, bet ir vyrams, išrinksite jas pagal individualius poreikius.  Čia rasite daug universalių, visiems tinkančių rinkinių, specialiai šventėms  skirtų kvepalų, odos priežiūros linijų. Kalėdų Seneliui galite sukrauti tikrai gausų dovanų krepšelį ir sugaišite labai mažai laiko.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-12-20