Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Populiariausi moterų kvepalai. Išrink ir padovanok draugei, mamai ar sesei!

EUROKOS grožio prekių parduotuvių tinklas didžiuojasi galintis pasiūlyti gausų asortimentą pačių įvairiausių kvepalų. Šiandien pakalbėsime apie kvepalų asortimento „grietinėlę“ – tuos kvapus, kurie 2021–aisiais metais buvo patys geidžiamiausi ir perkamiausi*. Galbūt sąraše rasi ir savo pamėgtą kvapą, o gal populiariausi kvepalai taps dovanos idėja sau, draugei, kolegei, mamai ar sesei?

Ką gi, žvilgtelėkime!

1. C-THRU LUMINOUS EMERALD tualetinis vanduo (50 ml) 2021–aisiais metais atkakliai išsiveržė į priekį ir sulaukė daugiausiai dėmesio. C-THRU parfumerija garsėja jaunatviškais, žaismingais ir unikaliais kvapais, kuriais džiaugtis galima neišleidus daug pinigų. Uostant aromatus, gali būti sunku išsirinkti tą vienintelį, ir visgi LUMINOUS EMERALD klientes užburia dažniausiai. Šiame gėlių ir vaisių aromate žaidžia gervuogės, gaiviosios vandens lelijos bei žibuoklės. Jiems saldžios išraiškos prideda jazminai ir vanilė, o galiausiai prisijungia ir medienos akordai.
*Ieškokite fizinėse Eurokos parduotuvėse.

Perkamiausi moterų kvepalai

 

2. VERSACE BRIGHT CRYSTAL tualetinis vanduo (50 ml) laurus skina visame pasaulyje jau eilę metų ir neretai įvardijamas kaip populiariausi kvepalai. Šį aromatą renkasi gėlių ir vandens kvapų gerbėjos: akimirksniu užburia pasitinkantis mandarinų, granatų ir vandens gaivos dvelksmas. Jam švelniai akompanuoja ir saldesni, gilesni kvapai: lotosai, magnolijos, bijūnai, muskusas, gintaras ir prabangusis raudonmedis.
*Ieškokite fizinėse Eurokos parduotuvėse.

3. LACOSTE POUR FEMME parfumuotas vanduo (30 ml) užima trečiąją vietą. Iš minimalistinio kvepalų buteliuko pasklinda gaivus, tačiau energingas gėlių, prieskonių ir pudros aromatas. Pirmiausia pajuntame pipirus, frezijų žiedus ir obuolių gaivą. Tuomet – dar puokštę gėlių, o galiausiai šiltą ir duslų medienos, smilkalų bei zomšos dvelksmą.
*Ieškokite fizinėse Eurokos parduotuvėse.

4. ELIZABETH ARDEN 5TH AVENUE parfumuotas vanduo (125 ml) maloniu gėlių aromatu pasitinka ketvirtojoje vietoje. Manheteno įvaizdžio ir klasikinės architektūros įkvėptas aromatas spinduliuoja jaudulį, moteriškumą ir prabangą per magnolijų, liepų, bergamočių, alyvų ir pakalnučių žiedus, mandarinus, persikus ir dar puokštę gėlių bei gilius gintaro, vanilės, muskuso ir santalų akordus.
 

POPULIARIAUSI MOTERŲ KVEPALAI

5. ULRIC DE VARENS VARENSIA parfumuotas vanduo (50 ml) užima penktąją vietą ir keri rytietiškų gėlių aromatų gerbėjas. Šis aromatas už juokingai žemą kainą yra palyginimas su paslaptingu vasaros sodu, kuriame žaidžia citrusinių vaisių dvelksmas drauge su juodaisiais serbentais, avietėmis ir gėlių žiedais. Kvapą vainikuoja gvazdikai, mediena ir biri pudra.
 

6. CALVIN KLEIN EUPHORIA tualetinis vanduo (30 ml) populiarumo nepraranda jau eilę metų, nes pavergia daugybę moterų, kurios mėgsta medienos ir gėlių aromatus. Euforiškai patrauklus ir paslaptingas kvapas prikausto prisirpusių granatų, lotosų ir orchidėjų žiedų dvelksmu, kurį sustiprina našlaičių žiedai, gintaras, muskusas ir prabangusis raudonmedis.
 

7. VERSACE CRYSTAL NOIR tualetinis vanduo (30 ml) - dar vieni populiariausi kvepalai iš VERSACE asortimento. Iš pradžių pajuntame prieskoninį imbierų, kardamonų ir pipirų dvelksmą, tuomet pliūpteli apelsinmedžių, bijūnų ir gardenijų gaiva bei egozotiškas kokosų kvapas. Aromatą įžemina santalai, muskusas ir gintaras.
*Ieškokite fizinėse Eurokos parduotuvėse.

8. WOMEN’SECRET GOLD SEDUCTION tualetinis vanduo (100 ml) suvilioja saldaus vanilės, muskuso, baltųjų gėlių ir pudros aromatų gerbėjas. Aromatas dvelkia seksualumu: gaivios gėlių ir vaisių natos persipina su prikaustančiu baltųjų gėlių, jazminų, pačiulių ir vanilės saldumu. Kompozicijos gelmėje pasitinka medienos ir muskuso natos.
 

9. PASCAL MORABITO PURPLE RUBY parfumuotas vanduo (95 ml) – saldžių vaisių aromatų gerbėjų taikinys. Aromatas pradedamas gaiviu obuolių, apelsinmedžių žiedų ir aviečių dvelksmu, kurį staiga pagauna saldesni jazminų, bijūnų ir braškių žiedų akordai. Kompoziciją užbaigia saldi karamelė, vanilė ir šiltas medienos dvelksmas.
 

POPULIARIAUSI MOTERŲ KVEPALAI

10. NIKE A SPARKLING DAY tualetinis vanduo (75 ml) – tai populiarumus aktyvios miesto gyventojos aromatas, dvelkiantis gėlėmis ir vaisiais. Šiems kvepalams tikrai nestinga gaivos – jos suteikia mandarinų, mangų ir juodųjų serbentų natos. Saldesnio, šiek tiek svaiginančio aromato įneša pakalnučių ir žibučių žiedai bei bazinės tongapupių, vanilės ir pačiulių natos.

Apžvalga parengta remiantis EUROKOS pardavimų rezultatais 2021 metais.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-12-23