Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Plaukų šepečiai ir jų skirtumai. Ką pasirinkti? Atsakymus rasite čia!

Sveikos merginos, šiandien trumpai pakalbėkime apie plaukų šepečius, be kurių nei viena pasaulio moteris neisivaizduoja savo dienos. Šiais laikais akys net raibsta nuo didelės gausos pasirinkimo. Džiugu, kad kiekviena turim toki didelį pasirinkimą savo plaukų tipui. 

Su „Beter“ firmos šepečiais draugauju pirmą kartą ir mano labai ploniems, besiveliantiems plaukams jie puikiai tiko! Nuo pat vaikystės turiu labai plonus plaukus, kurie po 15 min sušukavimo vėl susivelia į gumulėlius, tai aš visuomet ieškodavau šukų, kurios nepešdamos man juos iššukuodavo.

Pradėsiu nuo šepečio, kuris paliko man didžiausią įspūdį.

BETER DESLIA PRO

Tai šepetys,kuris puikiai telpa į delną ir yra be proto patogus šukuojant plaukus. Labai tankūs šereliai, kurie yra dviejų ilgių. Likau nustebusi, kai sužinojau, kad šepečio šėreliai yra prisotinti argano aliejumi ir keratinu, kurie mūsų plaukams yra labai naudingi.  Jis puikiai iššukuoja mano susivėlusius plaukus. Tinka šukuoti tiek sausus tiek šlapius plaukus. Taip pat labai patiko, kad šėrelių yra labai daug ir jie ant galiuko turi burbuliukus, kurie nepeša plaukų, bet taip pat ir puikiai masažuoja galvos odą taip suaktyvindami kraujotaką, kurio dėka, mūsų plaukai auga daug greičiau.

 

Plaukų šepetys

BETER MINI DESLIA

Mini šukos, kurias labai patogu nešiotis su savimi, nes užima labai mažai vietos. Šias šukas nešioju su savimi savo rankinėje. Jos taip pat nepeša mano plaukų, nors ir yra kiek kietesnės, bet šėreliai vis vien labai lankstūs. Kaip teigia gamintojas, plaukų šepetys ypač tinka garbanotiems, banguotiems ir vaikų plaukams šukuoti. Jis nepeša, nevelia ir netempia plaukų žemyn.

 Dabar noriu pakalbėti apie plaukų šepečius, kurie yra skirti plaukų formavimui ir džiovinimui.

BETER DESLIA  HAIR BLOW

Visi trys BETER šepečiai yra skirti formavimui naudojant karštą srovę. Pirmasis, apvalus. Jis puikiai šukuoja tiek sausus tiek drėgnus plaukus. Dažniausiai jį naudoju formuojant plaukus su plaukų džiovintuvu, kai noriu, kad plaukai butu pakelti nuo šaknų. Bandydama šį šepetį, jį ilgą laiką naudojau ant labai trumpų mamos plaukų, kuri visuomet nori, kad plaukai butu purus ir turėtų apimties, lyg katik po kirpyklos. Šis šepetys puikiai atliko savo darbą, ir dabar bus naudojamas mūsų abiejų. Šereliai minkšti, pagaminti lyg iš gumos/silikono. Pats šepetys labai lengvas, su daug skylučių, kurių pagalba sruogos yra išdžiovinamos daug greičiau ir lengviau.

Kiti du šepečiai skirti kasdieniniam šukavimui, arba tuomet, kai norite šukuoti plaukus juos džiovindama su džiovintuvu. Jie labai lengvi, rankenos patogios, taip pat turi daug skylučių ir yra tuščiaviduriai, dėl ko plaukai daug greičiau išdžiūna.

Manau plaukų šepečių pasirinkimas yra labai platus, ir tikrai kiekviena galime atrasti sau tinkamiausia plaukų šepetį. Jeigu vargstate ieškodamos sau tinkamiausio plaukų šepečio, tikrai nuoširdžiai rekomenduoju pasižvalgyti po BETER firmos produktus.

 

Plaukų šepečiai

 

Visas maloniai kviečiu paskaityti ir daugiau apžvalgų apie įvairias priemones,  mano Instagram paskyroje: carolina_ski

Ačiū, kad skaitėte ir iki kitų susitikimų!

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-12-28