Plaukų priežiūros priemonės žiemai, kurias verta užsisakyti internetu!

Žiema yra metas, kuomet orai darosi itin permainingi. Lauke pradeda vyrauti drėgmė, o namuose, įjungus šildymą, oras tampa sausas. Taip pat pradeda jaustis temperatūrų skirtumai tarp lauko ir patalpų. Tad savaime suprantama, jog, norint plaukus išlaikyti sveikus, nepažeistus ir žvilgančius, reikia tinkamai jais pasirūpinti. Jūsų patogumui pristatome TOP 5 plaukų priežiūros priemones žiemai, kurias verta užsisakyti Eurokos internetinėje parduotuvėje.

Palmer‘s plaukų šaknų stipriklis Coconut Oil. Jei galėtume, į TOP 5 plaukų priežiūros priemonių sąrašą įtrauktume visas šios linijos plaukų priežiūros priemones, kurios yra puikiai pritaikytos sausiems ir pažeistiems plaukams. Tačiau šįkart norėtume išskirti purškiamą plaukų šaknų stipriklį, kurio veikliosios medžiagos ne tik drėkina ir atkuria plaukus, bet ir atgaivina galvos odą, sustiprina plaukų šaknis, taip paruošdamos Jūsų plaukus įvairioms sąlygoms. Juk sveiki ir žvilgantys plaukai prasideda būtent nuo šaknų. Ką kalbėti apie tai, jog ši priemonė dar ir paskatina plaukų augimą. Tobula!

 Alkmene plaukų šampūnas Organic Chamomile Shine. Šis gamtos mylėtojų pamėgtas natūralus plaukų šampūnas yra skirtas lūžinėjantiems, gyvybingumą praradusiems plaukams prižiūrėti. Švelniai maitina, atgaivina plaukus, jų neapsunkindamas, bei nuramina galvos odą. Taip pat padeda susigrąžinti natūralų plaukų žvilgesį. Geriausiems rezultatams pasiekti – siūlome naudoti kartu su Alkmene plaukų kondicionieriumi Organic Chamomile Shine, kuris suteikia plaukams glotnumo nuo šaknų iki galiukų, palengvina šukavimą bei gerina galvos odos būklę. Beje, ar minėjome, jog šios priemonės yra tinkamos veganams, o jų pakuotės pagamintos iš perdirbtų medžiagų? Tad naudodami šias priemones padėsite ne tik savo plaukams, bet ir gamtai!

 Natura Siberica plaukų galiukų aliejus Oblepikha. Lygiai taip pat kaip šaknys, plaukų galiukai yra itin svarbi dalis, kurios negalima apleisti, norint turėti sveikus, švelnius ir žvilgančius plaukus. Jais pasirūpinti rekomenduojame šį aliejuką, kurio negalėjome neįtraukti į savo TOP 5 plaukų priežiūros priemoniųžiemai sąrašą. Jis akimirksniu išlygina ir atkuria išsišakojusius plaukų galiukus bei apsaugo juos nuo karščio. O naudojant šį aliejų reguliariai, plaukų galiukai tampa neįtikėtinai sveiki ir gražūs dėka sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų, kurios skatina keratino gamybą bei išsaugo drėgmę giliuose plaukų struktūros sluoksniuose.

 Beauty Pro plaukų kaukė Hair Therapy Deep Conditioning. Giliai pamaitikite ir palepinkite savo plaukus bei galvos odą su šia vienkartine kauke, kuri yra skirta visų tipų nepaklusniems bei pažeistiems plaukams puoselėti. Kadangi kaukė yra pateikiama maišelyje, ją galite palikti veikti ilgesnį laiką, taip leisdami jai visiškai atsiskleisti bei suintensyvindami jos poveikį. Ją panaudojus plaukai tampa daug glotnesni ir lengviau šukuojami. Šis kaukė yra ypatinga dar ir tuo, jog maišelis yra pagamintas be plastiko, o pats produktas nėra išbandytas ant gyvūnų. Sakome didelį taip sąmoningiems ir atsakingiems prekių ženklams. O jūs?

 

Giovanni plaukų eliksyras 2chic Frizz Be Gone. Šis eliksyras tai dar viena priemonė, kuri padės suvaldyti nepaklusnius plaukus žiemos sezono metu. Juk ne kasdien turime laiko palepinti savo plaukus kaukėmis. Tad ši nenuplaunama priemonė kuo puikiausiai tiks labiau užimtomis dienomis. Ji glotnina ir atgaivina plaukus, padeda išvengti vėlimosi ir galiukų skilinėjimo, palengvina šukavimą, jų neapsukindama. Taip pat stiprina plaukus, gerina jų būklę, apsaugo nuo karščio bei drėgmės poveikio. Įvairiapusė plaukų priežiūra, telpanti į nediduką buteliuką. Paprasta, patogu, greita!


Štai ir mūsų TOP 5 plaukų priežiūros priemonės žiemai, kurias galite itin patogiai ir greitai užsisakyti Eurokos elektroninėje parduotuvėje. Tikimės, jog dabar tiksliai žinosite, kaip pasirūpinti ir parodyti meilę savo plaukams šią žiemą, o šie Jums atsidėkodami džiugins savo žvilgesiu bei glotnumu. Linkime gražios ir malonios žiemos!

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-12-01