Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Plaukų priežiūros priemonės ALKMENE! Natūralios ir švelnios priemonės visiems

Sveiki, mielieji. Noriu su jumis pasidalinti nuomone apie natūralios sudėties plaukų priemones iš ALKMENE. Šios plaukų priežiūros priemonės yra puikios sudėties, veganiškos ir tvaresnės mūsų aplinkai. Tikrai sunku rasti geras priemones, kurios turėtų puikų efektą, tačiau jų sudėtis būtų natūralesnė.

Produktų sudėtyje nėra:

Parabenų, silikonų, mineralinių aliejų, polietilengliklio (PEG), SLS, SLES.

Šis šampūno ir kondicionieriaus duetas, kurį išbandžiau, man paliko labai gerą įspūdį. Šiuo metu mano galvos odos būklė yra gan prasta, jaučiu labai didelį išsausėjimą, todėl norisi ją palėpinti gerais ingredientais. Pokytį tikrai pajutau ne tik galvos odai, bet ir plaukams – tai jog šios priemonės suteiks švytėjimo plaukams yra tiesa!

Priemonių pakuotės turi patogius dozatorius ir yra kompatiško dydžio. Priemonių kvapas – neįkyrus ramūnėlių, neįkyrus, tikrai švelnus.

 

ALKMENE SHINE plaukų šampūnas

Šampūnas nesudirgino jautrios mano galvos odos, puikiai išvalė galvos odą. Kas patiko jog galvos oda jautėsi tikrai švari, nei kiek nesuriebalinta. Šampūno reikia labai nedaug, o galvos išsiplovimas buvo tikrai greitas, nes priemonė efektyvi. Visai nesausina plaukų, kas tikrai aktualu jei turite pažeistus plaukus.

 

ALKMENE SHINE plaukų kondicionierius

Ką retai galima rasti – kondicionierių be silikonų, kuris suteiktų efekta. Po plovimo plaukai jautėsi daug glotnesni, lengvi ir purūs. Manau jog puikiai tiks tiems, kas turi ir riebesnę galvos odą, nes visai neapsukina, nesuriebalina, bet puikiai pridrėkina ir suteikia labai daug žvilgesio bei palengvina iššukavimą.
 

Dėkoju, kad skaitėte! Iki kitų apžvalgų

Gintarė @gince7

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-10-08