Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

OLAPLEX procedūra namuose – greita pagalba plaukams!

Žodis OLAPLEX pirmiausia siejasi su grožio salonais, kur atliekamas plaukų dažymas ir atstatomosios procedūros. Grįžus namo plaukai džiugina glotnumu, žvilgesiu ir sveika išvaizda nepaisant to, kad ką tik buvo tamsinti ar šviesinti dažais! Gera žinia tai, kad atstatomoji OLAPLEX procedūra gali būti atliekama ir savarankiškai namuose. Tiek pakartotinai po plaukų dažymo, tiek siekiant atstatyti plaukus dėl alinimo dažnu plaukų džiovintuvo ar tiesintuvo naudojimu, laiko leidimu saulės atokaitoje ar žvarbiame ore, taip pat netyčia pamiršus maudymosi kepuraitę baseine, kur plaukai patiria stresą dėl didelės chloro koncentracijos.

 

Stebuklingasis OLAPLEX septynetas

 

Plaukų atstatymo rinkinį OLAPLEX sudaro septyni skirtingi produktai, sukurti pasitelkiant molekulę (Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate), galinčią prasiskverbti giliai į plaukus ir juos apsaugoti bei atkurti sveiką plauko struktūrą. OLAPLEX sistema buvo sukurta Kalifornijoje, sujungus plaukų meistrų ir mokslininkų žinias, o priemonių unikalumą saugo net keli patentai. OLAPLEX procedūra pabrėžia visų plaukų spalvų išskirtinumą – šviesiaplaukės tampa ryškesnės, brunetės labiau švyti, o raudonplaukės atrodo gyvybingesnės. Visame pasaulyje vertinamos profesionalios OLAPLEX priemonės pritaikytos tiek naudoti grožio salonuose, tiek namuose.

 

N°0 + N°3 = tobula pora tobuliems plaukams

Šiais numeriais pažymėti OLAPLEX produktai yra patys perkamiausi ir labiausiai vertinami. OLAPLEX N°0 INTENSIVE BOND BUILDING atkuriamoji plaukų priemonė (150 ml)  veikia kaip pagrindas ir paruošia plaukus gilesniam kitų OLAPLEX priemonių įsisavinimui. Patentuota OLAPLEX BOND BUILDING technologija gerina bendrą plaukų būklę, padeda atkurti plaukų struktūrą, stiprina ir saugo plaukus nuo išorinių veiksnių. OLAPLEX N°0 priemonė skirta naudoti kaip pirmasis žingsnis dviejų dalių sistemoje su OLAPLEX N°3 HAIR PERFECTOR atkuriamąja priemone (100 ml). Derinys atkuria chemiškai nualintus, pažeistus plaukus nuo dažymo, šviesinimo ar formavimo prietaisų. OLAPLEX N°3 HAIR PERFECTOR tinka visų tipų plaukams prižiūrėti – garbanotiems, banguotiems, tiesiems, priemonė stiprina plaukus iš vidaus, mažina galiukų lūžinėjimą.

Naudojamos kartu šios dvi priemonės 68 % geriau atstato plaukus ir veikia tris kartus stipriau. Su OLAPLEX N°0 tolygiai sudrėkinkite sausus švarius plaukus. Palikite 10 minučių. Nenuskalaukite ir padenkite plaukus OLAPLEX N°3 plaukų atkuriamąja priemone. Palikite dar 10–20 minučių. N°0 priemonės buteliukas skirtas 3–6 kartams, priklauso nuo plaukų ilgio ir tankio. Dviejų dalių OLAPLEX procedūra – N°0 ir N°3 atliekama kartą per savaitę arba 2–3 kartus per savaitę, jeigu plaukai stipriai pažeisti.

 

 

N°4 + N°5 = kasdieniai sveikų plaukų draugai

 

OLAPLEX N°4 BOND MAINTENANCE plaukų šampūnas (250 ml) ir OLAPLEX N°5 BOND MAINTENANCE plaukų kondicionierius (250 ml) yra pagalbinės priemonės, kurių dėka sėkmingai užbaigiama ir palaikoma sėkminga OLAPLEX plaukų atstatymo rutina. Patentuota OLAPLEX BOND BUILDING technologija gerina bendrą plaukų būklę, padeda atkurti, stiprinti ir aprūpinti plaukus maitinamosiomis medžiagomis.

Šampūnas apsaugo nuo kenksmingų išorinių aplinkos veiksnių, padeda ilgiau išlaikyti dažytų plaukų spalvą, palaikyti būtiną drėgmės lygį, išvengti plaukų vėlimosi, palengvina šukavimą ir suteikia žvilgesio. Plaukų kondicionierius padeda atkurti plaukus, ilgiau išlaikyti dažytų plaukų spalvą, išvengti plaukų vėlimosi ir šiaušimosi, stiprina ir aprūpina maitinamosiomis medžiagomis, suteikia glotnumo, elastingumo, žvilgesio, švelnumo. Šampūno ir kondicionieriaus duetas tinka visų tipų plaukams prižiūrėti.

 

olaplex

 

N°6 + N°7 =  suformuoti ir paklusnūs plaukai per vieną akimirką

 

OLAPLEX N°6 BOND SMOOTHER plaukų formavimo kremas (100 ml) padeda suvaldyti nepaklusnius plaukus, išvengti jų vėlimosi. Pagal patentuotą OLAPLEX plaukų atkūrimo technologiją sukurtas kremas stiprina, drėkina, glotnina ir apsaugo plaukus, aprūpina juos maitinamosiomis medžiagomis ir greitina jų džiovinimo laiką. Tiesiog tepkite nedidelį kiekį kremo ant drėgnų arba sausų plaukų, nuo plaukų vidurio iki galiukų ir nenuplaukite. Iššukuokite plaukus ir formuokite šukuoseną kaip įprasta.

Tuo tarpu OLAPLEX N°7 BONDING OIL atkuriamasis plaukų aliejus (30 ml) padeda palaikyti gerą plaukų būklę, suteikia jiems žvilgesio, švelnumo ir glotnumo. Ypač koncentruotas aliejus stiprina ir atkuria plaukus, gerina pažeistų plaukų būklę ir paryškina bei tausoja dažytų plaukų spalvą. Priemonė padeda suvaldyti pasišiaušusius, nepaklusnius plaukus, apsaugo nuo karščio iki 230 °C ir neigiamo UV spindulių poveikio. Tereikia lašeliu aliejaus kiekiu tepti sausus arba drėgnus plaukus. Taip pat galima kelis lašus aliejaus įlašinti į OLAPLEX N°6 BOND SMOOTHER plaukų formavimo kremą – plaukai įgaus išskirtinio žvilgesio!

 

apsauginis aliejus

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2022-05-02