NYX PROFESSIONAL MAKEUP rudens naujienos 2020

Ir vėl ruduo, ir vėl šalta, ir vėl krenta lapai ir užplūsta jausmai. Rudens spalvų koloritas yra šiek tiek kitoks, nei vasaros ar pavasario, bet žinoma, kiekvienam rinktis individualiai.

Sveiki, aš Karolis ir šiandien jums papasakosiu apie NYX Professional Makeup rudens naujienas.

Pirmiausia pradėkime nuo produkto, kurį naudoja turbūt 90 procentų makiažo mylėtojų – akių apvadas. Asortimente šiuo metu puikuojasi naujas Epic Wear skystas akių apvadas, Jo yra net 7 spalvos, todėl galite derinti prie aprangos, papuošalų ar akių spalvos. Apvadas pasižymi ilgesniu džiūvimo laiku, tai vyksta dėl itin ilgai išliekančios formulės, todėl šį apvadą, naudoja net laikinoms tatuiruotėms kurti, o ant akių laikysis tikrai ilgai.

 

 

Antroji naujiena yra “Utopia” šešėlių paletė iš gerai žinomos “Ultimate” šešėlių serijos.

Šioje paletėje rasite ne tik visiškai kitokį spalvų asortimentą, bet ir visiškai naujas blizgių ir folijinių šešėlių formules. Šios paletės kūrimas buvo įkvėptas neatrastosios Utopijos, kosmoso ir bohemos. Susikurkite įvaizdį tiek dienai, tiek labiausiai pašėlusiam vakarėliui.

 

 

Trečioji naujiena yra kreminiai skaistalai iš “Sweet cheeks”. Jų rasite net 6 atspalvius, kurie prisitaikys prie kiekvieno odos pustonio.  Produktas turi patogų aplikatorių ir itin stiprią pigmentaciją, todėl naudokite labai mažą kiekį ir išskaidykite puriu šepetėliu.

 

 

Ketvirtoji naujiena yra “Epic Wear” kreminiai, vandeniui atsparūs akių pieštukai. Visiškai atnaujinta formulė leis produktui išsilaikyti itin ilgai tiek ant voko, tiek ašaros linijoje, o kreminė formulė leis produktą iššešėliuoti jei norėsime šešėlio ar dūminio efekto. Žalių akių savininkėms rekomenduoju pabandyti aukso, baklažano atspalvius, rudoms akims puikiai tiks mėlynas, žalias akių pieštukas, o mėlynas akis labai išryškins rožiniai ar oranžiniai tonai.

 

 

Penktoji naujiena yra “Bare with me” makiažo bazė su kanapių sėklų aliejumi. Tai pirmas NYX Professional Makeup produktas su SPF ir šio produkto UV apsauga yra SPF30. Naudokite tiek kiekvieną dieną, tiek progoms, nes sudėtis yra draugiška visų tipų odai, kanapių sėklų aliejus ramina ir regeneruoja odą, o SPF30 apsaugo nuo žalingų UV spindulių bet kokiu sezonu.

 

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-10-16