Mitas, jog celiulitas lieknų žmonių nekamuoja! Kaip su juo kovoti ir ką pasirinkti dalinasi apžvalgininkė Evita

Kažkodėl galvodavau, jog celiulitas lieknų žmonių nekamuoja. Todėl ilgą laiką buvau rami. Ir vieną dieną pažiūrėjau į save veidrodyje iš nugaros - išsigandau, pagalvojau, kaip taip mano kūnas gali manęs negerbti ir šitaip išsidirbinėti. Apėmus nerimui puoliau radikaliai tvarkyti mitybą, daugiau sportuoti, bet tada sustojau ir susimąsčiau. Ar tikrai turiu tai daryti vedama baimės ir kompleksų? O gal pirma turiu pamilti ir priimti save tokią, kokia esu su kiekvienu mielu trūkumu, ir tada dirbti su savo kūnu, o ne prieš jį. Su rūpesčiu ir meile, o ne pykčiu ir nusivylimu. Nesitikėti tobulų rezultatų, o tokių, kokius potencialiai galiu pasiekti geriausius, su kuriais mano kūnas jaustųsi patogiai, ir džiaugtis tuo, ką turiu. Tada, kai pakeičiau savo požiūrį, gavau galimybę išbandyti Geomar kūno priežiūros priemones. Ir džiaugiuosi, jog šios priemonės pas mane atkeliavo tuo metu, kuomet pagaliau buvau sąmoningai nusiteikusi savo kūną gerbti ir jam padėti, o ne užsidaryti nesibaigiačiame prievartos, nepasitenkinimo ir nusivylimo rate.

 
Geomar Effetto Urto kremas. Maloni konsistencija, kremas neriebus, tačiau ir neįsigeria per sekundes, taip leisdamas pamasažuoti ir palepinti odą - su ja šiek tiek ilgiau padraugauti:) Jaučiamas minimalus šaldantis poveikis kurį laiką pasilaiko, matomai priemonė veikia ne tik tuo metu, kada yra tepama, o ir po to. Kremas nepalieka nemalonaus lipnaus jausmo, po įmasažavimo įsigeria gana greitai. Panaudojus šį kremą oda tapo elastingesnė bei minkštesnė.

 Geomar Fango kūno šveitiklis. Iškart jaučiamas šaldantis poveikis. Gerai nušveičia odą, ji tampa švelnesnė, atgaivinta. Šveitiklio sudėtyje taip pat yra molio, dumblių bei kofeino, kurie papildomai puoselėja odą, padeda jai atsinaujinti.

 Geomar Fango baltojo molio purvas. Šią priemonę gana lengva paskirstyti, ji neišdžiūsta itin greit. Esu girdėjusi, jog šią procedūrą galima atlikti su plėvele, taip suintensyvinant procesus. Tačiau ir po paprasto naudojimo oda tapo pakankamai švelnesnė ir lygesnė.

 Akivaizdaus pokyčio per trumpą šių priemonių naudojimo laiką nepamačiau, tačiau oda tikrai sušvelnėjo, pasidarė kiek lygesnė, stangresnė bei minkštesnė. Naudojant visas šias priemones neišvengiamas bent minimalus masažas, o tai suaktyvina kraujotaką ir taip papildomai padeda kūnui. Visgi reikia nepamiršti papildyti savo organizmą reikiamomis medžiagomis, leisti jam reguliariai bent šiek tiek fiziškai išsikrauti - vien išorinių priemonių gerai savijautai neužteks, tikrai labai svarbu yra tinkami pagrindai. Bet vėlgi, kaip minėjau, tai turi eiti iš teigiamų jausmų, negalima savęs perspausti. Tad linkiu visiems skaitytojams pirmiausia priimti save tokius, kokie esate, ir rūpintis savo kūnu švelniai, atsargiai ir su meile.


Linkėjimai iš palėpės,
Evita

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-08-22