Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Madingas manikiūras. Naujausios 2022 metų tendencijos!

Tvarkingos, gražios rankos ir atidžiai atliktas manikiūras kiekvienai moteriai leidžia labiau pasitikėti savimi, be to tai yra vizitinė moters  kortelė.  Sakoma, kad rankos gali pasakyti apie žmogų kur kas daugiau, nei mums atrodo. Manikiūras šiuo metu, o ypač madingas manikiūras yra tokia pat svarbi įvaizdžio dalis kaip ir apranga, makiažas ar šukuosena.

 

Manikiuras 2022

 

Tos, kurios yra modernios, šiuolaikiškos ir žengia koja kojon su mada, visada stengiasi sužinoti ateinančių metų tendencijas visose srityse ir išreikšti savo stilių net per nagų madas. O jos ateinančiais metais bus ryškios bei atspindinčios šį laikmetį. Viena profesionaliausių ir populiariasių pasaulyje amerikiečių kompanija KISS, kuri užima lyderio pozicijas nagų priežiūros srityje, šiais metais taip pat siūlo moterims ne tik kokybiškas, bet ir madų tendencijas atitinkančias piremones. Šios kompanijos idėja yra - "pasidaryk pats" - t.y, susikurk saloną pati savo namuose. Įmonė suteikia moterims pasipuošti madingu manikiūru, kuris prilygsta grožio salone daromiems manikiūrams. KISS turi ne tik nuostabią spalvų paletę nagams bet ir nagų papuošalų, nagų dailės reikmenis bei priklijuojamus jau su nagų dizainu dirbtinius nagus.

 

Madingas manikūras

 

Ilgalaikis lakavimas ir nagų priauginimas kiekvienais metais turi savo tendencijas. 2022m esminės madingo manikiūro kryptys, į kurias reiktų atkreipti dėmesį renkantis tiek dailės efektus, tiek spalvas yra modernumas, minimalizmas ir tvarumo idėja. Ši tema bus dominuojanti ateinančiais metais, nes tai aktualiausia tema šių dienų kontekste. Nagų forma išliks trumpai kirptų, tačiau norint ilgesnių, galima rinktis klasikines migdolo formas. KISS kompanija siūlys taip populiarią Amerikoje, smailėjančią Stiletto nagų formą, kuri išpopuliarės ir Europoje. Nagų dizaine bus populiarūs gėlių motyvai, įvairūs priklijuojami deimantai, kadangi artėja tigro metai - spalvingi dryžuoti raštai.

Kita inovatyvi bei aktualiausias nagų tendencijas atitinkanti nagų priežiūros įmonė, tai - ANDREIA PROFESSIONAL. Tai portugalų brandas, pirmaujantis savo rinkoje ir siūlantis platų nagų priemonių asortimentą. Šioje kompanijoje galime rasti ir taip madingus 2022 m. madingus mėlynos spalvos atspalvius. Kadangi ateinantys metai - mėlynojo tigro metai, šią spalvą rinksis tos moterys, kurios nori pritraukti sėkmę. Kita niekaip nesitraukianti tendencija iš nagų pasaulio, tai - prancūziškas manikiūras. Prancūzų kompanija MOLLON PRO sukurta 2011 metais kitąmet siūlo įnešti moteriškumo ir vietoje taip madingo šią žiemą juodo ar žalio prancūzo pasirinkti rožinį.  Šis brandas užtikrina prancūzišką kokybę, labiau rūpinasi ne nagų daile, o sudedamaisiais ingridientais. Čia galite rasti įvairių priemonių tokių kaip, nagų odelės aliejai, nagų formavimo priemonės bei lako valikliai.

Jei norite turėti nepriekaištingus, gražius ir natūraliai atrodančius nagus, rinkitės, tikriausiai kiekviename salone matytą ir populiarų - PINK GELLAC brandą. Ši kompanija ne tik siūlo madingas manikiūro tendencijas, bet ir leidžia su profesionaliomis priemonėmis susikurti saloną namuose. Neutralumas tai paprastas, natūralus tikrosios nago spalvos lakas (nude arba rausvas). Tai puikiai atspindės jau anksčiau jau minetą minimalizmo bei tvarumo temą. Šis stilius bet kokiai moteriai ir visada atrodys tvarkingai bei patraukliai. Smėlio spalvos paletė - viena iš madingiausių manikiūro tendencijų ateinančiais 2022 metais.

 

Prancūziškas manikiūras

 

Hibridiniai nagų lakai  - tai naujovė grožio srityje. PROVOCATER kompanija sukūrė unikalias ir saugias priemones, kurios gerai dengiasi ir pasižymi ilgaamžiškumu. Naudojant PROVOCATER hibridinius nagų lakus galima sukurti gelinio nagų lako efektą, ypatingą nagų žvilgesį, kuris išsilaiko net iki 10 dienų. PROVOCATER hibridinių nagų paletę sudaro plati spalvų gama. Joje taip pat rasite ir taip madingos 2022 m. juodos spalvos arba kaip kiti vadina - grafito spalvą. Ši spalva labiau madinga bus žiemos periodu, todėl sausio - vasario mėnesiais galite puoštis šia klasiška spalva.

Madingas manikiūras ir išpuoselėti nagai - itin svarbi įvaizdžio dalis. EUROKOS parduotuvėse rasite platų kompanijų pasirinkimą nepriekaištingam manikiūrui atlikti - nuo įrankių, priežiūros priemonių iki nagų dizaino sprendimų.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2022-01-03