Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

MÁDARA – natūrali sertifikuota kosmetika iš mūsų kaimynės Latvijos

MÁDARA – tai ekologiškų kosmetikos priemonių įmonė, įsikūrusi Latvijoje. Šios kosmetikos sudėtyje naudojami natūralūs ir ekologiški ingredientai, sertifikuoti augalų žiedai ir žolelių ekstraktai. Asortimente galima rasti priemonių kūnui, veidui ir plaukams prižiūrėti, makiažui atlikti.

naturali

 

Gamtos dovana iš atšiaurios gamtos

MÁDARA kosmetikos gamyboje naudojami ypatingomis savybėmis pasižymintys augalai, kuriuos per tūkstančius metų subrandino atšiaurus Baltijos šalių klimatas. Gilios šaknys, kartūs lapai ir šiurkšti žievė gydė protėvių žaizdas ir gelbėjo gyvybes. Dabar, XXI a., MÁDARA kosmetika siekiama įrodyti, kad gamta suteikia viską, ko mums reikia. Žemė yra dosni ir skatina ieškoti būdų, kaip ją išsaugoti ir apsaugoti – kartais nuo mūsų pačių, kad žmogaus smalsumas jos nealintų ir nežalotų. Dėl to gamtos ištekliai išgaunami atsakingai, paisant tvarumo. Atsakomybė juntama ir prieš kosmetiką naudojantį žmogų. Tad MÁDARA kosmetika yra sertifikuojama ECOCERT ir pakuojama FSC aplinką tausojančiose popierinėse pakuotėse bei buteliukuose, kurių gamybai pasitelkiamas perdirbtas plastikas.

Lašelis istorijos

MÁDARA kosmetikos pradininkė ir viena iš keturių įmonės įkūrėjų, latvė Lotte Tisenkopfa-Iltnere vadovaujasi mintimi, kad kosmetika turi būti kaip maistas – skirta ne tiesiog vartoti, tačiau ja teikti kūnui naudą: pamaitinti, sustiprinti, pagražinti iš išorės ir vidaus. Moteris sako vaikystės vasaras leisdavusi viename Latvijos kaime, tyrinėdama gamtą, rinkdama laukines žoleles ir klausydamasi savo močiutės pasakojimų apie jų gydomąsias galias. Lotte aistringai kūrė verslo modelį, daugiausia dėmesio skirdama produktų veiksmingumui, tvarumui ir etiškai gamybai. Ji kaip lektorė aktyviai dalyvauja grožio srities renginiuose ir konferencijos, kuriuose dalijasi savo patirtimi, skatina moterų verslumą ir atsakomybę aplinkosaugos srityje.

Holistinis požiūris į pasaulį

Daugiau nei 150 žmonių sudaranti MÁDARA komanda į pasaulį ir žmogų žvelgia holistiškai. Šie bendraminčiai įsitikinę, kad mūsų odai būdinga ir atsakomybė, ir nuostabus gebėjimas apsaugoti mus nuo išorės poveikio. Odą veikia prisilietimai, bučiniai, šaltis, šiluma ir daugybė kitų veiksnių. Gamtos prisilietimas padeda atskleisti mūsų tikrąją jėgą ir jausmingumą. Atėjo metas atrasti grožio priemones, kurios patenkinta giliausius odos poreikius!

Grožio priemones, kurios papildytos gaivinančia sula, omega rūgštimis trykštančiomis uogomis, kvapiomis žolelėmis ir net grybais.  Taikant pažangiausias technologijas, MÁDARA komanda natūralias žaliavas paverčia biologiškai aktyviomis medžiagomis ir kuria priemonių formules, kurios suteikia patikimus rezultatus.

Metas išbandyti ir mėgautis MÁDARA kosmetika!

Jeigu dar neteko išbandyti MÁDARA kosmetikos, tam tikrai atėjo metas. Ši kosmetika natūrali, ekologiška, veiksminga, paisanti tvarumo, subtiliai ir estetiškai pateikta, skatinanti mylėti save ir aplinką. Priemonių veidui kategorijoje galima rasti kremų, serumų, tonikų ir valiklių, veido kaukių. Priemonių kūnui kategorijoje puikuojasi ekologiški prausikliai, losjonai, aliejai, rankų kremai, savaiminio įdegio priemonės ir priemonės nuo saulės, sukurtos naudojant saugius-mineralinius filtrus. MÁDARA taip pat gali pasidžiaugti sukurtomis priemonėmis plaukams: efektyviais šampūnais, kondicionieriais, kaukėmis ir stiprinamaisiais skysčiais. MÁDARA pagalvojo ir apie dovanų bei kelioninius rinkinius – galima išbandyti ar artimam žmogui padovanoti ekologiškų priemonių veidui komplektą, kuris pasirūpins pakankama odos drėgme, sveiku švytėjimu ir jaunatviškumu.

Kosmetika MÁDARA pradžiugina net ir išrankius klientus. Jai būdingi subtilūs ir švelnūs kvapai, malonios tekstūros ir skalsumas, kurio dėka priemonių pakanka ilgam. Ši kosmetika mėgstama tiek prisiekusių natūralistų, tiek skeptikų, kurie ilgai manė, kad natūrali kosmetika negali būti efektyvi.  

 

skatina plauku augima

 

„Geriausia odos priežiūra slypi giliau nei oda.

Ne tik tam, kad geriau atrodytume, bet kad geriau jaustumėmės ir elgtumėmės.

Nes kai švyti širdis, švyti ir oda.“

- MÁDARA -

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2022-07-27