Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Lietuviška kosmetika – išbandyk šias priemones jau dabar!

Pasižvalgius į rinkoje sužibančius vis naujus lietuviškos kosmetikos prekių ženklus, kyla mintis, kad lietuviška kosmetika nepakankamai vertinama. Galbūt šiek tiek skeptiškas požiūris susiformavo dar anksčiau, kai lietuviškos kosmetikos nebuvo daug ir ji lengvai paskęsdavo kitų šalių kosmetikos jūroje. Tačiau situacija sparčiai keičiasi – naujus prekių ženklus kuria įvairių sričių profesionalų komandos: mokslininkai, medikai, technologai, rinkodaros specialistai. Taip gimsta kokybiška, efektyvi, stilinga kosmetika, kurią tikrai verta išbandyti!

 

Rinktis lietuvišką prekę – tvaru ir sumanu

Pastaruoju metu daug kalbama apie tvarumą ir planetos išteklių tausojimą. Vienas iš būdų gyventi tvariau ir sąmoningiau – rinktis vietos produkciją: maistą, drabužius, kosmetiką. Pirkdami lietuviškus produktus stipriname šalies ekonomiką, o mūsų pirkiniai nėra gabenami tūkstančius kilometrų iš kitų šalių ir atokių pasaulio kampelių. Taip prisidedame prie mažesnio CO2 išmetimo į aplinką, kuris stipriai lemia klimato kaitos procesus. Taip pat galima pasidžiaugti, kad Lietuvoje vienas po kito gimsta kosmetikos prekių ženklai, kurių sudėtys yra natūralios, kai kurie produktai jau turi ir ekologiškumo sertifikatus. Nepaisant aukštų kokybės standartų, lietuviška kosmetika neretai pasižymi neaukšta, piniginei draugiška kaina.  Turbūt jau norisi žinoti, ką verta išbandyti?

 

GREEN FEEL’S – saugi kosmetika visai šeimai

Vienas iš vertų dėmesio lietuviškos kosmetikos prekių ženklų – GREEN FEEL’S. Šis kosmetikos gamintojas dėmesį skiria priemonių efektyvumui ir aukštos kokybės formulėms, kurios komponuojamos pasitelkiant nedidelį ingredientų kiekį, išvengiant nesaugių ir agresyvių komponentų. Tad beveik viso GREEN FEEL’S asortimento priemonių sudėtyse daugiau nei 75 % natūralių ingredientų. Asortimente galima rasti priemonių veidui, kūnui, plaukams, taip pat pradėtos kurti dantų pastos bei pirmasis žingsnis žengtas į dekoratyvinės kosmetikos pasaulį pristatant BB kremus.

Beje, GREEN FEEL’S turi atskirą kosmetikos liniją, sukurtą bendradarbiaujant su Agne Jagelavičiūte, pavadinimu AŠ IKONA. Moteriškas, pastelinės rožinės spalvos pakuočių dizainas ir malonūs aromatai kvieste kviečia sukurti sau malonų ritualą ir pasijausti deive.

 

MARGARITA – lietuviškos kosmetikos klasika

Ko gero būtent MARGARITA yra tas pavadinimas, kuris pirmiausia ateina į galvą, kai paminima lietuviška kosmetika, tiesa? Šią kosmetiką kurianti BIOK LABORATORIJA gyvuoja jau daugiau nei tris dešimtis metų – nuo 1988 m. Per ilgus metus įgyta patirtis ir žinios leidžia kurti patikimas ir efektyvias kosmetikos priemones. Gamyboje pasitelkiami natūralūs gamtos ištekliai, pažangiausios technologijos ir iš kartos į kartą perduodami senolių receptai. MARGARITA siūlo platų priemonių asortimentą veidui, kūnui, plaukams, higienai. Dalis MARGARITA asortimento turi daugiau nei 75 % natūralių sudedamųjų dalių, tad priklauso natūralios kosmetikos kategorijai.

MARGARITA nuolat tobulėja, auga ir nenustygsta vietoje. To dėka gimsta nuotaikingi ir patrauklūs produktai, pavyzdžiui, atskiri prekių ženklai, tokie kaip KILIG ar priemonių linijos, sukurtos bendradarbiaujant su kulinarine laida „Beatos virtuvė“, krepšinio komanda „Žalgiris“ ar mineralinio vandens gamintoju „Birutė“ (naujausia kosmetikos priemonių linija papildyta šiuo mineraliniu vandeniu). Taip pat yra atskira kosmetikos linija, dedikuota vaikams. Ji pavadinta KAKĖS MAKĖS, kurią dėl žaismingumo ir švelnių sudėčių pamėgo tiek mažieji, tiek jų mamos bei tėčiai.  

Na, o ieškant natūralios sudėties dantų pastų ir burnos skalavimo skysčių, visada verta užsukti į BIOK LABORATORIJA kuriamą ECODENTA asortimentą, kuris nuolat papildomas vis naujomis dantų pastų rūšimis. Galima rinktis dantų pastas su fluoru ar befluores, klasikinių skonių, vaisines, papildytas įvairiais aliejais, dumbliais, druska, moliu ar mineraliniu vandeniu „Vytautas“.

naturali kosmetika

SOLIDU – tvarumo, estetikos ir kvapnumo sintezė

Vienas įspūdingiausių pavyzdžių, įrodančių, kad lietuviška kosmetika turi dideles perspektyvas – prekių ženklas SOLIDU. Jis gimė iš meilės supančiai aplinkai ir noro sukurti tvarius sprendimus grožio rutinoje. Tvarumu pasižymi tiek produktų sudėtys, tiek jų pakuotės. Negana to, SOLIDU kosmetika užburia geometrinėmis formomis, spalvingumu ir išskirtiniais aromatais.

Asortimente galima rasti kietųjų šampūnų ir kondicionierių, universalios paskirties muilų, lūpų balzamą. SOLIDU prekės, pradėtos gaminti savo reikmėms ir dovanoms, išsaugo į ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose Europos bei viso pasaulio šalyse žinomu tvarios kosmetikos ženklą. Visų SOLIDU produktų sudėtyse yra nuo 80 iki 99 % natūralių sudedamųjų dalių, o pakuotės yra kompostuojamos.

natūrali kosmetika

 

Ką dar išbandyti?

Lietuviška kosmetika turi ir daugiau perliukų, kai kurie iš jų gali būti dar negirdėti. Štai norint pasirūpinti nagų valymo priemonėmis ar ieškant grynų kosmetinių aliejų, verta užsukti į DEIVĖ asortimentą. Na, o renkantis namų kvapus ar eterinius aliejus, rekomenduojame užsukti ir pasižvalgyti po ACAPPELLA asortimentą, kuris, pasitelkiant natūralias žaliavas, taip pat gimsta Lietuvoje, tačiau skinasi kelią ir į kitų šalių rinkas! 

 

 

 

 

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2022-03-28