Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Laura: jaunatviškos odos priežiūra su ALKMENE

Tikriausiai daugelis iš mūsų esame girdėję apie arbatmedžių aliejaus naudą. Jis labai vertinamas odos priežiūros specialistų dėl savo gerųjų savybių. Priemonės su šio augalo ekstraktu gali padėti, kai vargina pleiskanos, jaunatviškos odos problemos, įvairūs netobulumai. Taip pat arbatmedžių aliejus naudojamas aromaterapijoje. Taigi, visų išliaupsintas augalas dažnai tampa vienu pagrindinių grožio priemonių ingredientų.

ALKMENE – vienas iš prekių ženklų, turintis atskirą priemonių liniją su arbatmedžių aliejumi. Jau esu bandžiusi šios linijos plaukų šampūną, kuris paliko teigiamą įspūdį, todėl, kai EUROKOS pasiūlė išbandyti ALKMENE veido priežiūros priemones, nedvejodama, sutikau.

 

 

Pradėsiu nuo rečiausiai mano naudojamos daugiafunkcės priemonės – ALKMENE TEEBAUMOL 3 IN 1 veido valiklio, šveitiklio ir kaukės viename. Kol kas pasirinkau vieną, šveitiklio, funkciją. Gamintojas rekomenduoja kaip šveitiklį naudoti priemonę vieną kartą per dieną, bet aš naudojau kur kas rečiau – kartą per savaitę. Mano nuomone, turint jautrią odą, toks šveitiklio naudojimo dažnumas pakankamas, tačiau kiekvienas turėtų atsižvelgti į savo odos tipą ir poreikius. Labai patiko priemonės konsistencija – ji tiršta, kreminė su itin smulkiomis šveičiamosiomis dalelėmis, tad nebraižo ir nepažeidžia odos. Šveitiklis pasižymi valomosiomis savybėmis, pašalina odos riebalų perteklių ir nešvarumus. Po jo panaudojimo – oda matinė ir atgaivinta. Jokio dirginimo ar tempimo pojūčio, kurį esu ne kartą jautusi po kitų šveitiklių naudojimo. Ateityje planuoju išbandyti ir kitas – prausiklio ir kaukės funkcijas.

 

 

Kita priemonė – ALKMENE TEEBAUMOL veido prausimosi želė. Ji greitai įsiliejo į mano kasdienę veido odos priežiūros rutiną – šį prausiklį naudoju vakarais, nusivaliusi makiažą. Permatoma, tirštos konsistencijos želė švelniai nuvalo veido odą, pašalina nešvarumus bei padeda vizualiai sutraukti spuogelius ir odos poras. Priemonės sudėtyje yra ne tik arbatmedžių aliejaus, bet ir salicilo rūgšties, gerai žinomos dėl savo naudingųjų savybių puoselėjant probleminę veido odą. Prausiklis suteikia odai lengvo matiškumo, jos nedžiovindamas.

 

 

Po veido prausimosi želės vakarais visada naudoju kremą. Nors ir aukščiau mano minėtas prausiklis nedžiovina odos, kremą naudoti vis tiek būtina. Odą reikia drėkinti net ir nakties metu, taigi čia puikiai pasitarnauja ALKMENE TEEBAUMOL veido kremas. Nors drėkinimas nėra šio kremo pagrindinė funkcija, tačiau riebios ir mišrios odos savininkėms jo tikrai turėtų pakakti. Jeigu Jūsų oda sausa, šį kremą vertėtų naudoti kaip papildomą priemonę, norint suteikti odai skaistumo, paslėpti inkštirus, dėmeles ir kitus netobulumus. Lengvos konsistencijos kremas greitai įsigeria, nepalieka riebumo pojūčio, tad tikrai jį naudosiu ir toliau.

 

 

Na, o pabaigai, mano turbūt labiausiai pamėgta – ALKMENE TEEBAUMOL probleminės veido odos priežiūros priemonė. Tai pieštuko formos gelis, skirtas konkrečioms odos sritims puoselėti. Juo galima lokaliai tepti problemines odos vietas. Priemonė pasižymi labai patogiu nedideliu guminiu antgaliu, kuris padės paskirstyti ją ant norimų vietų. Šis gelis šiek tiek džiovina odą, bet jeigu kalbame apie spuogelius, ši savybė yra teigiama. Aš juo tepiau net lūpų pūslelinę ir jos atsikratyti pavyko kur kas greičiau nei įprastai.

 

 

Stebuklų nebūna, tad panaudojus šias priemones, odos netobulumai akimirksniu neišnyko. Visgi, sutapimas, ar ne, bet naudojant jas kartu, vaizdas veidrodyje tikrai džiugina. Oda tapo skaistesnė, ne tokia paraudusi. Priemonių kvapas – specifinis. Jis akivaizdžiai nurodo pagrindinę jų veikliąją medžiagą, tad nėra ko stebėtis. Manęs šis kvapas nei kiek neerzina, o netgi visai patinka. Apskritai, priemonės su arbatmedžių aliejumi – geras probleminės odos draugas, todėl drąsiai rekomenduoju išbandyti ALKMENE. O kilus klausimams, galite juos užduoti mano Instagram paskyroje @laura.sakirovaite.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-09-09