Kvepalai, nišinio aromato, kuriems atsispirti neįmanoma! VINCE CAMUTO CIAO aromatą išbando Dovilė

Dar visai neseniai atsiradusio kvapų prekės ženklo VINCE CAMUTO kvapų niekuomet nebuvau bandžiusi, bet įspūdingas produkto talpos dizainas ir jo kaina (69,90) kėlė didelius lūkesčius. Ir jie iš tiesų buvo pateisinti - paaiškinsiu, kodėl.

 

 

Kvapus praktiškai visuomet naudoju pagal sezoną, vienas mano visų laikų mėgstamiausių (ir kartu universaliausių) rudens-žiemos bei vakaro aromatų yra originalusis GIORGIO ARMANI SI. Visgi šiltoms vasaros dienoms norisi lengvesnio, ne tokio ,,brandaus'' kvapo, kuris būtų gaivesnis arba kaip tik labiau salsvas, primenantis vaisių, uogų bei gėlių aromatus. Pastarąjį tipą ir atitinka VINCE CAMUTO CIAO. Šį parfumuotą vandenį apibūdinčiau kaip itin subtilų ,,braškinį'' aromatą, kuris spinduliuoja moteriškumu. Vaisinį motyvą jaučiame dėl viršutinių natų - itališkų mandarinų, rožinių greipfrutų, žemuogių bei gervuogių. Su saldžiais kvapais esu itin atsargi, nes saldumas, ypač perkant pigesnius kvepalus, gali būti per daug stiprus, todėl po kurio laiko tapti nemalonus ir  erzinantis tiek sau, tiek kitiems. Tačiau šio aromato subtilus saldumas manęs tikrai neerzina, nes aromatas atsiduoda prabanga ir išsilaiko apie 5-6 valandas.  Maloniai nustebau, kai pasikvėpinus šiuo parfumuotu vandeniu gavau keletą komplimentų ir klausimą, kokius tą dieną naudojau kvepalus. Tai -  ženklas, kad kvapas gerai laikosi ir palieka malonų nosiai šleifą. Pati laikausi taisyklės, kad su kvepalais svarbu yra nepadauginti ir pradžioje pasipurkšti ne daugiau 3 kartų. Vidurinės aromato natos - gėlių kokteilis (bijūnai, pakalnutės, rožės, pasifloros žiedai, rožinis jazminas, sausmedis). Aromatui nusėdus ant odos išryškėja smilkstančios žemutinės natos - indoneziškos pačiulės lapeliai, santalas, amaretas, kašmyro mediena, gintaras.

 

Išties išskirtinė nematyto dizaino parfumuoto vandens talpa. Ji yra sunki (produkto tūris 100ml) ir dėl dėmesio detalėms atrodo prabangiai, rusva buteliuko spalva sufleruoja moteriškumą bei saldumą. Manau, kad šis parfumuotas vanduo galėtų būti puikia dovana moterims, mėgstančioms vaisiais bei uogomis dvelkiančius aromatus. Jau beveik neabejoju, kad CIAO bus mano kasdienis šiltojo sezono pasirinkimas - neįpareigojantis, kviečiantis džiaugtis saule bei saldžiais gyvenimo vaisiais.

Tad produktą dėl gero išsilaikymo bei nostalgiško vasaros aromato tikrai rekomenduoju, o jei vaisių bei uogų natos - ne jums, siūlyčiau užsukti į EUROKOS parduotuvę išsibandyti kitus VINCE CAMUTO aromatus, nes jų be šio yra dar šeši (moteriški), tad beveik be abejonės rasite sau patinkantį.

 

 

Saulėtos vasaros,

apžvalgininkė Dovilė

@ibaltiq

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-06-30