Kottybeauty: ALKMENE dantų pastos man labai patiko!

Sveiki!

Pripažinkim, kosmetikos apžvalgininkės dažnai didelį dėmesį skiria odos, plaukų priežiūrai, dekoratyvinei kosmetikai, tačiau neretai burnos priežiūros priemonės yra pamirštamos, o juk tai mūsų svarbi kasdienybė! Tad šią rudens dieną noriu Jums papasakoti apie išbandytas ALKMENE dantų pastas.

 

 

Iš tiesų šiek tiek nustebau, kad ALKMENE prekiauja ir priemonėmis burnos higienai, kadangi teko bandyti šios firmos kosmetiką veidui ir plaukams, kas man patiko. ALKMENE produkcija išsiskiria tuo, jog savo produktuose kaip pagrindinį ingredientą naudoja arbatmedžio aliejų. Manau, jog žinote jo savybes, tačiau priminsiu, jog tai viena populiariausių antimikrobinė, priešuždegiminė medžiaga.

        ALKMENE savo burnos higienos asortimente turi dvi dantų pastas – originalią versiją bei HERBAL versiją su žolelėmis, taip pat turi ir burnos skalavimo skystį, kurį ateityje būtų labai smalsu pabandyti. Originali, veganiška ALKMENE TEEBAUMOL dantų pasta tinkama naudoti kasdien, stiprina        dantenas deka sudėtyje esančio organinio silicio, fluoras apsaugo nuo ėduonies bei apnašų susidarymo. Arbatmedžio eterinis aliejus užtikrina burnos gaivumą, malonų kvapą, veikia antimikrobiškai.

 

 

ALKMENE TEEBAUMOL HERBAL dantų pasta labai panaši į originalią versiją, tačiau sudėtis yra dar labiau praturtinta augalinėmis medžiagomis, kaip šalavijo ekstraktas, kokosų rūgštis ir kitos. Ši dantų pasta lyginant su pastarąją pasižymi dar stipresniu antimikrobiniu poveikiu, dantenas stiprinančiu bei saugančiu poveikiu.

 

 

Man labai patiko šios dantų pastos, ypatingai jų sudėtys yra vienos geriausių ką teko matyti rinkoje. Be sulfatų, alkoholio, nėra sausinančio jausmo po dantų valymo, tikrai jaučiamas gaivumas. Labai rekomenduoju išbandyti jas, ypatingai jei skundžiatės kraujuojančiomis dantenomis, blogu kvapu bei dantų apnašomis, o jei ir neturite šių problemų – palaikykite sveiką burnos būklę su ALKMENE ir arbatmedžio aliejaus galia.

Kviečiu paskaityti ir daugiau mano apžvalgų Instagram’o platformoje: https://www.instagram.com/kottybeauty/

Gražių rudens dienų! ❤

        Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-10-23