Kokia geriausia dovana moteriai rudenį? Žinoma - kvepalai! Išbandykite išraiškingą PEPE JEANS aromatą!

LABAS!

Kaip ir kiekvieną naują sezoną, taip ir šį rudenį aš pasitikau su nauju aromatu. Kvepalus aš mėgstu keisti pagal sezonus, nes šiltojo sezono metu aš mėgstu gaivius ir nesunkius kvepalus, o rudenį ir žiemą renkuosi saldesnius ir sunkesnius kvapus. Šįkart rinkausi iš Pepe Jeans aromatų – jų yra keli variantai, bet išsirinkau tuos, kurių natos man labiausiai prie širdies.

Šiuos kvepalus galite rasti ČIA.

 

Kvepalų natos:

Viršutinės aromato natos – migdolai, mandarinai, zefyrai.

Vidurinės aromato natos – vanilė, migdolų pienas, degtinė.

Bazinės aromato natos – gintaras, muskusas.

 

Šių kvepalų natos iškart patraukė mano dėmesį, nes vyrauja tokios natos, kurių kituose kvepaluose retai rasime – pavyzdžiui: zefyrai, migdolų pienas, degtinė. Nors galvojau, kad galbūt degtinė skleis alkoholio kvapą, tikrai taip nėra. Ryškiausia nata šiuose kvepaluose man yra vanilė, tad mėgstančioms ją, šie kvepalai turėtų patikti. Kvepalai nėra įkyriai saldūs, saldumas yra subtilus, nes juose yra ir gaivių mandarinų natų.

Kvepalų išsilaikymas yra maždaug 6 valandos, tačiau ant rūbų aromatas išlieka dar ilgiau, net kelias dienas.

Kas dar labai išskiria šiuos kvepalus iš kitų – tai buteliukas. Jis ištiesų patraukia dėmesį , nes atrodo itin puošniai, prabangiai ir stilingai. Buteliukas su kojele primena taurę. Pakuotė yra sunki ir kokybiška, kvepalai stovi stabiliai. Kvepalai yra su purškikliu, kas yra labai patogu.

Šie PEPE JEANS  kvepalai galėtų būti puiki dovana moteriai – mamai, draugei ar kolegei, nes jie yra ne tik išskirtinio kvapo, bet jie taip pat gali puošti interjerą. Pas mane jie yra kosmetinio staliuko puošmena ir akcentas. Pepe Jeans taip pat turi ir vyriškų kvepalų aromatų.

Taigi, kvepalai man labai patiko ir džiaugiuosi, kad nuotoliniu būdu, net nebandžius kvepalų parduotuvėje, išsirinkau sau tobulą aromatą. Kvepalai jau tapo mano rudens favoritais. Rekomeduoju!

 

@moniiwill

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-09-29