Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Kelioninė kosmetinė: mažos talpos priemonės ir rekomendacijos, ką pasiimti?

Vykstant į kelionę svarbu kuo praktiškiau suplanuoti kosmetinės turinį, ypač vykstant lėktuvu. Ką jau kalbėti, jeigu pasirenkamas mažas bagažas, kur skysčių talpos ir bendras kiekis griežtai apribotas! Tuomet ramybės neduoda vienas iš kirbančių klausimų – kaip atrodytų optimaliai užpildyta kelioninė kosmetinė?

 

Išsigelbėjimas – kelioninių indelių rinkinys

Leidžiantis į trumpą kelionę idealu įsidėti mažos talpos priemonių. Jeigu įprastai naudojamų priemonių pakanka, tačiau per didelės jų talpos, pakaks įsigyti komplektą arba pavienių kelioninių indelių. Jų būna įvairių formų, talpų bei užsukimo tipų. Vieni idealiai tinka plaukų šampūnams, kondicionieriams, dušo želėms, veido prausikliams, o kiti kremams, serumams, kaukėms. Ne mažiau pravers ir turimi kosmetikos mėginukai – juos išnaudojus, bagaže liks truputį daugiau vietos lauktuvėms :)

 

kelioninis buteliukas

 

Pirmenybė – kietos konsistencijos priemonės

Kietos konsistencijos priemonės turi pranašumą tiek keliaujant lėktuvu, tiek važiuojant. Jos atsparios smūgiams, tad nedūžta ir neišsilieja, o lėktuvo bagaže neskaičiuojamos kaip skysčiai, kurių kiekis ypač apribotas. Labai verta užsukti į SOLIDU asortimentą, kuriame galima rasti kietųjų šampūnų, kondicionierių, kūno sviestą bei muilą, tinkantį tiek veido, tiek viso kūno odai. Priemonės spalvingos, kvapnios ir nuteikiančios maloniai praleisti kiekvieną atostogų dieną. Be to, SOLIDU yra lietuvių gamintojo kosmetika, kuriai būdingas tvarumas bei neįtikėtina pakuočių estetika – papildomą kietos kosmetikos gabalėlį galima įsidėti ir kaip lauktuves, jeigu vykstama svetur.

Patarimas vyrams

Kelioninė kosmetinė užpildoma optimaliai, kai į ją sudedamos universalaus naudojimo priemonės – vyrų kosmetikos asortimente jų tikrai netrūksta. Štai MAN CAVE siūlo išbandyti kietąjį plaukų ir kūno muilą su citrinomis ir ąžuolais. Tuo tarpu DR JACKSON asortimente galima rasti mažo tūrio priemonę, kuri tarnauja kaip šampūnas ir kūno prausiklis.

 

kosmetika atostogoms

 

Sąrašas: ką verta įsidėti?

  • Šampūnas ir kondicionierius. Šios priemonės yra tiesiog būtinos, ypač, jeigu nėra aišku, ar jų bus palikta viešbučio vonios kambaryje. Tiesa, net ir numanant, kad būtiniausių priemonių bus viešbutyje, svarbu nepamiršti, kad jos gali visiškai netikti. Galbūt šampūnas džiovins galvos odą ar nepakankamai gerai ištrinks plaukus. Tad geriau iš anksto įsigyti mažos talpos, atsižvelgiant į poreikius. Šampūnas gali būti pažeistiems ar dažytiems, taip pat nuo pleiskanų. Tuo tarpu kondicionieriaus viešbutyje gali nebūti visai, tuomet plaukai pavirs į sunkiai iššukuojamą „kaltūną“, kuris tikrai apkartins atostogų malonumus, tad saugiau turėti savo mažos talpos ar jau minėtą kietos konsistencijos kondicionierių. Beje, jeigu kelionės metu teks apsistoti gamtoje arba nemažai valandų praleisti laukiant skrydžio, labai pravers ir mažos talpos sausasis šampūnas, kuris akimirksniu atgaivins pradėjusius riebaluotis plaukus ir suteiks jiems apimties.
  • Odos prausiklis ir valiklis. Kaip jau minėjome, SOLIDU kietasis muilas pritaikytas tiek veido, tiek kūno odai prausti. Taip pat galima rinktis mažo tūrio dušo želę kūnui, o veidui – micelinį vandenį ir vatos diskelių arba tiesiog drėgnas servetėles makiažui valyti.
  • Higienos priemonės. Su savimi verta turėti dantų šepetėlį ir mažo tūrio dantų pastą (arba kelioninį rinkinį), kosmetinių vatos krapštukų, intymios higienos servetėlių. Be to, net jeigu  atrodo, kad kelionės laikotarpiu tikrai nebus mergaitiškų dienų, į kosmetinę verta įsidėti keletą higieninių paketų ar tamponų. Net ir ginekologai patvirtina, kad staiga pasikeitus įprastam dienos ritmui, o ypač dėl skrydžių lėktuvu ir laiko juostų kirtimo, mėnesinių ciklas gali laikinai sutrikti ir mėnesinės kartais užklumpa netikėtai.
  • Veido serumas ir kremas. Net ir keliaujant verčiau neapleisti veido priežiūros rutinos, pasirūpinti pakankama jos drėgme ir maitinimu. Turint jautrią odą ar tiesiog nusistovėjusią rutiną, naudingiausia tęsti įprastų priemonių naudojimą.
  • Priemonė su SPF. Tiek keliaujant į saulėtus kraštus, tiek į slidinėjimo kurortus, su savimi verta turėti saulės kremą su gan aukšta SPF apsauga. Keliaujant lėktuvu su mažu bagažu, reikėtų orientuotis į pakuotes iki 100 ml. Mažas pakuotes su SPF 30 apsauga siūlo MADARA, MALIBU, CALYPSO, o norint SPF 50 apsaugos, galima rinktis MALIBU ar HOLIKA HOLIKA priemonę.
  • Dekoratyvinė kosmetika. Laimei, didžioji dalis dekoratyvinės kosmetikos yra mažose pakuotėse ir vykstant į kelionę, tereikia šiek tiek minimalizmo – atmesti kosmetikos perteklių ir kelioninė kosmetinė bus užpildyta tik pačiomis būtiniausiomis priemonėmis: blakstienų ir antakių tušu, makiažo pagrindu, skaistalais ar bronzantu, lūpų dažais ir lūpų balzamu su SPF apsauga.
  • Dar keletas svarbių smulkmenų. Keliaujant su savimi naudinga turėti plaukų segtukų ir gumyčių, kurios užims nedaug vietos, tačiau pravers išbandant ekstremalias pramogas, esant vėjuotam orui ar blogų plaukų dienai. Taip pat kaip must have dalykėlius norisi paminėti saulės akinius bei pleistrus, gelbstinčius nuo nuospaudų, nors šie dalykėliai jau ir nebepriklauso kelioninės kosmetinės turiniui ;)

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2022-06-01