Karolina Skiedraitė: nagų priežiūra su Andreia Professional LAB

Sveikos merginos, šiandien su jumis pasidalinsiu savo patirtimi naudojant Andreia Professional LAB firmos produktus. Tai yra produktai skirti nagų priežiūrai namuose.

 

 

Trumpai apie ANDREIA PROFESSIONAL

ANDREIA PROFESSIONAL prekės ženklas siūlo platų nagų lakų, bei kitų nagų priežiūros priemonių asortimentą. Bendrovė HIGICOL, kuriai priklauso prekės ženklas ANDREIA PROFESSIONAL, yra vienas pirmaujančių profesionalioje Portugalijos rinkoje. Gaminiai paplitę daugelyje pasaulio šalių – pradedant Europa, baigiant Azijos šalimis. Ilga ir turtinga istorija pasižyminti įmonė visus savo veiksmus ir dėmesį nukreipia į tikslumą, profesionalumą ir inovacijomis pagrįstą gamybos strategiją.

Išbandžiau nemažai priemonių, tad apie kiekvieną iš jų pakalbėkime plačiau.

ANDREIA LAB nagų odelių valiklis, 10,5 ml

Priemonė skirta suminkštinti, bei pašalinti suragėjusias odeles. Naudojimas: užtepkite priemonę ant odelių, palaikykite kelias sekundes, kad priemonė susigertų ir labiau suminkštintų odeles. Tuomet, su apelsinmedžio lazdele, atsargiai nustumkite odeles. Jeigu liko nepašalintu odelių, atsargiai jas nukirpkite. Tuomet labai kruopščiai nusiplaukite rankas.

ANDREIA LAB nagų odelių šveitiklis, 10,5 ml

 Ši priemonė man buvo naujiena, kalbant atvirai, apie tokį produktą net neesu girdėjusi, todėl jį išbandyti buvo labai smalsu. Tai nagų odelių šveitiklis su granulėmis, kuris suminkština, sudrėkina odeles, naudojant apelsinmedžio lazdelę, galima jas net ir pašalinti. Šią priemonę naudoju kartą į savaitę, nes mano nagų odelėms reikia papildomos priežiūros, ypač šiuo šaltuoju laikotarpiu jos labai šerpetoja bei sausėja.

 

 

ANDREIA LAB GUMMY nulupamoji apsauginė nagų odelių plėvelė, 10,5 ml

 Ši priemonė yra išsigelbėjimas toms, kurioms vis dar sunku kruopščiai nusilakuoti nagus, arba kurios atlieka sudėtingus dizainius, kai yra neišvengiamas nagų lako patekimas ant odelių. Naudojimas: storą sluoksnį tepkite ant odelių, leiskite jam išdžiūti, na ir tuomet lakuokite nagus savo mėgstama spalva arba atlikinėkite įvairius dizainus, tokius kaip ombre, naudojant kempinėlę, įvairus paišymus ir t.t . Po lakavimo su pincetu nulupkite plėvelę ir vuolia! Jūsų odelės bus švarios ir neišteptos laku.

 

 

ANDREIA LAB STRENGTHENING nagų lako pagrindas, 10,5 ml

Stiprinamasis nagų lako pagrindas, kuris padės jūsų nagams išlikti stipriems. Šią priemonę naudokite tada, kai norite atlikti įprastinį lakavimą su spalva. Nagas bus stipresnis, bei spalva išsilaikys daug ilgiau. Tik nepamirškite, kad turite leisti lakui pilnai išdžiūti ir tik tuomet tepkite spalvą. Asmeniškai aš jį naudojau kaip stiprinančią priemone nagams prižiūrėti, kartu su viršutiniu laku, apie kurį jums tuoj papasakosiu.

 

 

ANDREIA LAB SHINE BOOST viršutinis nagų lako sluoksnis, 10,5 ml

Ypatingo spindėjimo suteikiantis viršutinis nagų lako sluoksnis. Užbaikite savo manikiūrą su šia priemone ir jūsų nagai spindės nepriekaištingai. Kaip ir minėjau, nepamirškite, kad visi sluoksniai privalo gerai išdžiūti, kadangi viršutiniai sluoksniai yra linkę nuvalyti nagų lako spalvą. Lakas labai lengvai pasiskirsto, gana greitai išdžiūsta. Aš jį naudoju su stiprinamuoju laku, tada mano nagai tampa stiprūs ir blizgantys.

 

ANDREIA LAB MACADAMIA nagų odelių aliejus, 10,5 ml

Na ir pabaigai, nagų odelių aliejus, kurį privalo naudoti kiekviena mergina, net ir vaikinai!  Sudėtyje yra Makadamijų riešutų ir saulėgrąžų aliejų. Kvapas lengvas, malonus ir neerzinantis. Pabaigus savo manikiūrą ir leidus išdžiūti visiems sluoksniams, užlašinkite po vieną lašiuką ant odelių ir gerai įmasažuokite. Odelės taps stangresnės ir pamaitintos. Šią priemonę naudojau kiekvieną dieną po kelis kartus, taip sumažėja odelių šerpetojimas ir sausėjimas.

 

 

Apibendrinant visus produktus, manau, kad pagrindinius nagų priežiūros produktus privalo turėti kiekviena, nepaisant to ar lakuojatės nagus ar ne. Jiems visuomet yra reikalinga priežiūra. Šių priemonių kainos yra labai žemos, bet šios priemonės yra labai veiksmingos ir kokybiškos. Ne veltui sakoma, kad moters vizitinė kortelė yra sveiki ir gražūs nagai.

Visas maloniai kviečiu paskaityti ir daugiau apžvalgų apie įvairias priemones,  mano Instagram paskyroje: carolina_ski

Ačiū, kad skaitėte ir iki kitų susitikimų.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.