Kaip prižiūrėti jaunatvišką probleminę odą?

Paaugliai yra ypatingai linkę turėti probleminę odą. Lengvesnėms formoms, tokioms kaip baltieji ar juodieji inkštirai, gali pagelbėti specialistas, atlikdamas veido valymus, pritaikytus specialiems odos poreikiams. Rimtesnės probleminės odos formos gali sukelti randus, todėl dermatologo konsultacija būtų geras sprendimas. Vis dėlto nuolat prižiūrėkite odą namuose. Niekuomet nėra anksti pradėti ja rūpintis. Jau pačioje paauglystėje svarbu užkirsti kelią odos problemoms. Taip pat odos senėjimo procesas parsideda sulaukus dvidešimties. Nedelskite naudoti su senėjimu kovojančių priemonių, nes vėliau kovoti taps tik sunkiau.  Verta žinoti, kad daug su problemine oda kovojančių priemonių taip pat veikia ir prieš senėjimą.

Keturi svarbūs odos priežiūros produktai:

Veido prausiklis be riebalų. Dauguma paauglių turi riebią, spindinčią ir į bėrimus linkusią odą. Norint  išspręsti problemą reikia valančio produkto, kuris pašalintų riebalų perteklių, sebumą, nepažeidžiant natūralus odos barjero. Kai kurie paaugliai šveičia savo veidą agresyviais muilais tam, kad pašalintų matomą riebumą ir odos švytėjimą. Ši strategija iššaukia priešingą odos reakciją. Kai pažeidžiamas odos apsauginis sluoksnis, ji išskiria dar daugiau riebumo - tai skatina naujus bėrimus. Vietoj muilo naudokite želė konsistencijos prausiklį su salicilo rūgštimi sudėtyje. Salicilo rūgštis pašalins senos odos ląsteles, kurios sukelia inkštirus ir spuogus. Prausiklio sudėtyje turėtų būti nuo 2.0 iki 2.5 procento salicilo rūgšties - ne daugiau. Prauskite veidą dukart per dieną - ryte ir vakare.

GREEN FEEL'S ANTI - ACNE kremas-gelis probleminei odai 50 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

Drėkiklis be riebalų. Pirminė salicilo rūgšties funkcija yra pašalinti senas ląsteles, odos riebumą ir netobulumus. Ji tirpina riebalus, kurie susimaišę su mirusiomis ląstelėmis gali užkimšti poras. Salicilo rūgštis taip pat gali sausinti odą. Riebiai, probleminei odai reikia drėkiklio, ypač sausiausioms vietoms. Užtepkite šiek tiek drėkiklio iškart po odos prausimo, kai oda dar drėgna.  Drėgnumas padės geriau įsigerti drėkinančiai priemonei.

FORMULA 10.0.6 PICTURE PERFECT veido drėkiklis 75 ml

Bealiejė apsauga nuo saulės. Laikas odą apsaugoti nuo saulės. Ultravioletiniai spinduliai sukelia odos raukšlėjimąsi, turint galvoje, kad jų poveikis išryškėja vėliau, kai atsiranda raukšlių ir oda nudrimba. Tam, kad apsisaugotumėte nuo šių bėdų, rinkitės bealiejį drėkiklį su apsauga nuo saulės - SPF koeficientas turėtų prasidėti nuo 15. Tepkitės priemonę reguliariai - net tada, kai lauke debesuota. Tai efektyvus būdas apsisaugoti nuo ateityje atsirasiančių raukšlių ir nukarusios odos.

CLINIANS SUN SPF30 veido, rankų ir iškirptės apsauginis kremas nuo saulės 75 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

Odos šveitiklis. Kūnas kuria naujas odos ląsteles, kurios atsiranda odos paviršiuje tam, kad pakeistų senąsias. Mirusios ląstelės, susimaišiusios su sebumu, gali užkimšti poras. Užkimštos poros pagauna bakterijas, kurios ir sukelia odos ligas. Odos šveitimas pašalina senas odos ląsteles, dėl kurių oda gali atrodyti negyvybinga. Nepašalintos mirusios ląstelės kaupiasi ir gali sukelti odos pleiskanojimą, dėl kurio oda praranda sveiką švytėjimą. Galite rankšluostėliu ar šveitimo padeliu pašalinti mirusias ląsteles švelniai masažuodami sukamaisiais judesiais ir švelniai spustelėdami. Tai odai suteiks švytėjimo ir bus tikrai pastebima. Šveiskite kartą per savaitę.

GREEN FEEL'S ANTI - ACNE prausiklis-šveitiklis probleminei odai 150 ml

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.