Ką padovanoti JAI Valentino dienos proga?

Ar žinojote, kad moterys yra linkusios pirkti daugiau dovanų, bet sugeba išleisti mažiau? Taip yra dėl to, kad jos ieško geriausių kainų pasiūlymų ir dažnai dovanomis rūpinasi anksčiau. Kad nereikėtų išleisti daug, bet pataikytumėte į mylimosios skonio dešimtuką, siūlome geriausias paskutinės minutės Valentino dienos dovanas JAI.

EUROKOS dovanų kuponas

Padovanoję mylimajai EUROKOS dovanų kuponą tikrai žinosite, kad Jūsų mylimoji gaus tai, ko jai reikia – juk Jūs padovanosite jai laisvę išsirinkti savo dovaną! EUROKOS parduotuvėse moterys ras viską, ko joms gali prireikti – nuo kosmetikos ir parfumerijos prekių iki kūno higienos ir išskirtinių aksesuarų. Be to, EUROKOS dovanų kuponą galite įsigyti ne tik parduotuvėje, bet ir internetu, tad pirkimas užtruks vos kelias minutes ir dovana jau Jūsų rankose!

 

Kvepalai

Parfumerijos prekės – populiariausia dovana moterims pasaulyje. Padovanoję mylimajai subtilų aromatą, parodysite, kad norite apsupti ją rūpesčiu ir meile, o mėgstamas aromatas tai nuolat primins!

 

1. VERSACE „Bright Crystal” (50 ml)

2. PARIS HILTON „Dazzle” (50 ml) 

3. RIHANNA „Reb’l Fleur” (50 ml) 

Namų SPA

Palepinkite mylimąją grožio salono procedūromis namuose – paruoškite karštą vonią su rožių žiedlapiais ir keliais lašeliais eterinio aliejaus, vėliau palepinkite masažu su aromatiniais masažo aliejais. Svarbiausia – viską atlikite daugybės žvakių apsuptyje!

 

1. BABUŠKA AGAFIJA tonizuojanti vonios druska (800 g) 

2. ALDO VANDINI masažinis aliejus „Sensual” (125 ml) 

3. Vonios aromatinė priemonė – burbulas (100 g) 

Raudonas lūpdažis

Įsivaizduokite: Jūsų mylimoji randa dovaną – raudonus lūpų dažus ir raštelį su kvietimu į prabangų restoraną. Romantiškas vakaras ir pakurstyta meilės liepsnelė – garantuota!

 

Raudoni CATRICE „Ultimate Colour” lūpdažių atspalviai