Indrės reikalai: priemonės, kurias verta rinktis jautriai ir sausai kūno odai

Ar jums yra tekę nusimaudžius patirti itin didelį odos dirglumą ir niežėjimą? Man taip nutinka beveik nuolatos, kai panaudoju prausimosi priemones, kurios turi ypač malonų kvapą, bet nelabai gerą sudėtį... Jau esu minėjusi savo ankstesniuose įrašuose, jog mano kūno oda nėra labai lepi, tačiau turi savų niuansų, kurie priverčia atsakingai pasirinkti prausimosi produktus. Neretai renkuosi natūralios sudėties bei natūralių kvapų dušo priemones, kad išlipus iš vonios nereikėtų vėl į ją sugrįžti ir perplauti kūno vandeniu. @Eurokos mane supažindino su iki šiol nebandytu, bet tikrai girdėtu ir matytu prancūzišku prekės ženklu COTTAGE. Tai prekinis ženklas, kuriantis kūno priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra net 97% natūralių produktų! Priemonės tinkamos, o kai kurios yra būtent skirtos jautriai odai, sudėties viršuje karaliauja natūralūs ar nekenksmingi ingredientai, o ir kaina džiugina!

 

 

DRĖKINANTI DUŠO ŽELĖ IR KŪNO PIENELIS
Tikriausiai daugelis išlupę iš popieriuko iriso saldainį, pirmiausia užuodžiat tos saldžios karamelės kvapą, nusikeliat į nerūpestingos vaikystės laikus ir tik tada dedate saldinį į burną bei mėgaujatės skoniu. Taip pat ir su šia priemone - atidarai dangtelį ir atrodo, jog ką tik išvyniojai karamelinį saldainį! Kvepia taip skaniai, kad net sunku atitraukti nuo nosies! Pripažinsiu, buvau gana skeptiškai nusiteikus naudoti ją, dėl baimės, jog oda bus suerzinta, o ir šiaip nesu didelė intensyvių kvapų mėgėja, bet mano didžiai nuostabai ir džiaugsmui – oda buvo rami, o ir išsimaudžius nesijaučiau, jog ką tik išlipau iš pilnos statinės karamelės. Turiu omenyje, karamelės kvapas neužsiliko ant odos ilgam ir likusią dienos dalį neprivertė raukyti nosies nuo kvapo. Negaliu pasakyti, ar oda buvo sudrėkinta, kadangi po dušo visuomet naudoju drėkinančias priemones, tačiau sujautrinta nebuvo, o tai jau puiku! Kalbant apie puikius dalykus, tai yra galimybė šią priemonę įsigyti didelės talpos – net 750ml! Man tai labai svarbu, kadangi mėgstu ekonomiškas pakuotes ir tuomet nereikia baimintis, jog po keleto kartų naudojimo reikės vėl pildyti dušo priemonių atsargas. 

 

 

HIPOALERGINIAI DUŠO KREMAI
Šios dvi priemonės buvo iš karto įtrauktos į mano favoritų sąrašą. Esu natūralių kvapų šalininkė, todėl medaus ir ryžių pudros dušo kremai labai smagiai pakuteno uoslės receptorius. Kvapai labai švelnūs, natūralūs ir neerzinantys nei prausimosi metu, nei po jo. Šios priemonės skirtos sausos ir labai jautrios odos priežiūrai, todėl man taip tiko ir patiko. Po prausimosi oda nebuvo sudirgusi, nesukėlė niežėjimo. Sudėtis taip pat džiugina – 97% natūralių ingredientų, t.y. soja, medus, kokosų, rapsų, ricinos aliejai, druskos,  ir kt. Nerandu nei vieno argumento, kodėl šių priemonių turėčiau nepamilti!

 Ar naudosiu dar kartą? Tikrai taip! Ne tik kad naudosiu, bet ir išbandysiu kitus COTTAGE prekės ženklo produktus. Džiaugiuosi, jog buvau supažindinta su puikios sudėties produktais, kurie ne tik tinka mano odos tipui, yra 100% biologiškai skaidomi bei draugiški aplinkai, bet ir įperkami kiekvienam mūsų.

Daugiau mano grožio produktų apžvalgų galite rasti Instagram paskyroje @indresreikalai

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-02-12