Greta: NATURE BOX priemonių apžvalga

NATURE BOX PRIEMONIŲ APŽVALGA

 

 

Nature Box kietasis šampūnas su avokadų aliejumi

Priemonėje nėra silikonų, sulfatinių paviršinio aktyvumo medžiagų ir dirbtinių dažiklių

Sudėtyje yra šalto spaudimo avokadų aliejaus

Iš tikrųjų, niekada nebuvau naudojusi kietojo šampūno, bet galiu pasakyti, kad tai yra atradimas visiems keliaujantiems, kai rankiniame bagaže skysčių kiekis yra labai ribotas! 85g šampūno atstoja net 0,5l šampūno. Tai reiškia, kad priemonė yra labai skalsi ir jos užteks labai ilgam. Šampūnas skirtas atkurti plaukus ir glotninti galiukus. Jį panaudojus , plaukai atrodo daug „sunkesni“, visiškai nesipučia ir labai gražiai krenta. Tačiau sekančią dieną, jie atrodė labai riebaluoti, tikriausiai dėl sudėtyje esančio avokadų aliejaus.

Avokadų aliejus pasižymi stipriu drėkinimu, jis labai gerai įsigeria į galvos odą ir į plaukus, todėl idealiai tiks žmonėms, kurie kovoja su pleiskanomis ir išsausėjusiais plaukais. Jis pamaitina plaukus, padaro juos glotnius ir labiau žvilgančius.  Bet taip pat ir padeda jiems greičiau susiriebaluoti. Todėl manau, kad ši priemonė labiau skirta sausus plaukus turintiems žmonėms.

 

 

Nature Box purškiamasis plaukų kondicionierius su avokadų aliejumi

Priemonėje nėra silikonų ir dirbtinių dažiklių.

Sudėtyje 97% natūralios kilmės ingredientų

Sudėtyje yra 100% šalto spaudimo avokadų aliejaus

Šis purškiamas balzamas su avokadų aliejumi atkuria ir glotnina pažeistus plaukus. Palengvina jų iššukavimą. Ši priemonė yra nenuplaunama, ją rekomenduojama naudoti ant drėgnų plaukų. Siekiant išvengti greito plaukų susiriebalavimo, šios priemonės nepurkšti ant šaknų. Panaudojus šį kondicionierių, plaukai tikrai daug lengviau išsišukuoja ir nesipučia. Ši priemonė turėtų tikti visų tipų plaukams.

 

 

Nature Box kūno muilas su kokosų aliejumi

Priemonėje nėra sulfatinių paviršinio aktyvumo medžiagų ir dirbtinių dažiklių

Sudėtyje yra šalto spaudimo koksų aliejaus

 

Gaivinamojo ir puoselėjančio poveikio dušo muilas. 150g kūno muilo atstoja 1l dušo želės, todėl užteks tikrai labai ilgam. Priemonė puikiai putoja, todėl ją lengva padengti. Sudėtyje esantis kokosų aliejus turi raminantį poveikį odai, suteikia intensyvų drėkinimą ir yra tinkamas visų tipų odai ir ypatingai sausą odą turintiems žmonėms.

 

 

Žmonėms, kurie yra jautrūs kvapams, šios priemonės gali nepatikti. Kvapas labai malonus, bet tikrai pakankamai stiprus. Visos priemonės yra veganiškos. Kondicionieriaus buteliuko pakuotė yra pagaminta iš perdirbto plastiko, o tiek dušo muilui, tiek šampūno pakuotėms, nėra naudojamas plastikas. Tai yra itin svarbus aspektas, šiandieninėje visuomenėje, kai rūšiavimas ir aplinkosauga yra labai svarbi. Labai džiugu, kad vis daugiau didelių kompanijų įsitraukia į tokią veiklą, kuri daro žemę švaresnę.

Tikiuosi ši apžvalga buvo naudinga! Su meile, Greta <3

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-06-29