Gintarė: nuotaikingos Montagne Jeunesse veido kaukės

Gintarė: Nuotaikingos Montagne Jeunesse veido kaukės

Mane pakerėjo šios Montagne Jeunesse lakštinės veido kaukės. Ne kartą buvau mačiusi šių kaukių rekomendacijas tad labai norėjau jas išmėginti pati. Taip pat apžvelgsiu ir šių kaukių sudėtis. Kaip rašo ant pakuotės, šios kaukės tiks ir vaikams nuo 8metų. Tik labai svarbu prieš naudojant atlikti alergijos testą ant riešo!!! (Viskas nurodyta ant kaukės pakuotės). Manau jog vaikučiams šios kaukės būtų labai didelė pramoga dėl savo išskirtinio dizaino su gyvūnais, taip pat jų dydis yra pritaikytas jog tiktų ir vaikams. Išbandžiau ir kreminę kaukę, tad pasidalinsiu nuomone ir apie ją. Taip pat noriu paminėti jog mano oda yra mišri, tačiau linkusi į dehidratacją ir labai jautri, todėl jautrios odos savininkai galite atsižvelgti į mano nuomonę. Šios kaukės yra tinkamos vegetarams ir netestuojamos ant gyvūnų.

 

 

MONTAGNE JEUNESSE FACE FOOD KITTEN veido kaukė

Tai drėkinanti veido kaukė su agurkais ir alijošiumi. Ši veido kaukė man patiko labiausiai, tikrai kartočiau. Mano oda buvo labai išsausėjusi, tačiau ši kaukė puikiai ją pridrėkino ir efektas jautėsi kelias dienas. Dažnai kaukių efektas man jaučiasi tik vieną dieną, tad ši tikrai paliko gerą įspūdį. Odos visiškai nesujautrino, puikiai nuramino, sumažėjo raudonis. Kadangi kaukė pritaikyta vaikams, tai mano veidui buvo šiek tiek per maža, neuždengė visos kaktos.

 

 

MONTAGNE JEUNESSE FACE FOOD TIGER veido kaukė

Gaivinanti veido kaukė su obuolių ir braškių ekstraktais. Kaukė atgaivino, nuramino odą, tačiau nesuteikė daug drėkinimo. Pagal sudėtį sakyčiau jog kaukė labiau tiks riebesnei odai. Ši kaukė yra didesnė, (kaip matote parašyta ant pakuotės SHEET MASK, o kitose kaukėse KID-SIZE SHEET MASK) tad tiks ir suaugusiems.

Sudėtį sudaro glicerinas, niacinamidas, rozmarino ekstraktas, kamamelis, argininas, pantenolis, braškių ekstraktas, Obuolių ekstraktas, hialurono rūgštis, Vit E, Alijošiaus ekstraktas, Žaliosios arbatos ekstraktas. Sudėtyje taip pat yra kvepalų.

 

 

MONTAGNE JEUNESSE FACE FOOD PANDA veido kaukė

Dievinu kokoso kvapą, tad labai patiko šios kaukės kvapas. Oda jautėsi pridrėkinta, atgaivinta. Odos nesujautrino.

Sudėtyje yra glicerino, kokosų ekstrakto, bananų ekstrakto, arginino, niacinamido, pantenolio, hamamelio, adenozino, žaliosios arbatos ekstrakto, Vit E, rozmarino ekstrakto, aviečių ekstrakto, alijošiaus ekstrakto. Taip pat yra ir kvepalų.

 

 

MONTAGNE JEUNESSE veido kaukė „Strawberry souffle“, 15 ml

Tai kreminė kaukė, kuri sudėtyje turi molio. Kadangi mano oda sausėja, nesu megėja molio kaukių, tačiau ši tikrai patiko. Oda po kaukės jaučiasi švari, gaivi, tonizuota. Kaukės kvapas tiesiog nuostabus! Pakelio turinio manau užteks dviems kartams. Malonus pojūtis ant veido, kaukė pradeda džiūti ir traukti odą tik jau paskutinę minutę prieš plovimą. Ši kaukė turi grūdelių, tad atsargiai naudoti jautrios odos savininkams ar turintiems bėrimų. Tačiau grūdelius švelniai nuploviau ir neatlikau jokių šveičiamųjų, sukamųjų judesių, todėl odos nesujautrinau. Sakyčiau vienas iš šios kaukės minusų jog šiek tiek sunkiau nusiplauna, bet manau tai būdinga visoms molio kaukėms.

Sudėtyje yra Natūralaus molio, glicerino, migdolų aliejaus, braškių ekstrakto, abrikosų kauliukų aliejaus, alijošiaus ekstrakto, vanilės ekstrakto. Sudėtyje yra kvepalų.

 

 

 

Ačiū, kad skaitėte! Gražios dienos ir iki kitų apžvalgų!

Su meile, Gintarė - @gince7

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-02-24