GINTARĖ: Mollon Pro priemonių apžvalga

Sveiki!

Šiandien noriu jums pristatyti prancūzų firmos „MOLLON PRO“ priemones, kurios mane begalo sužavėjo! Išbandžiau šios firmos nagų lakus, odelių ir nagų aliejuką bei lūpų balzamą.

 

Esu moteris, kuriai itin svarbu estetiškai atrodantys nagai. Teko išbandyti daugelį nagų priežiūros priemonių, todėl galiu teigti jog šios tikrai labai vertos jūsų dėmesio.

Pradėsiu apžvalgą nuo mane papirkusio odelių ir nagų aliejuko. Ši priemonė labai greitai įsigeria, puikiai padrėkina, jau po pirmo panaudojimo išnyko odelių šerpetojimas. Sudėtyje esantis ramunėlių ekstraktas yra antroje vietoje, todėl jo sudėtyje yra labai daug. Taip pat, kaip matote, buteliukyje yra ramunėlių žiedai! Taip pat labai noriu akcentuoti kvapą, kuris primena kramtomąją gumą, todėl tik atsidarius buteliuką ši priemonė mane jau papirko kvapu! Taip pat šis aliejukas pasižymi drėkinančiu, maitinančiu, raminančiu ir antibakteriniu poveikiu. Naudoju jį tiek po katik atlikto manikiūro, tiek įprastai, kaip jaučiu nagų odelių sausumą.

 

 

Toliau – nagų lakai. Likau labai sužavėta, nes jie atitinka visus mano kriterijus. Vienas svarbiausių dalykų jog šie lakai labai greitai džiūsta, taip pat užtenka ir vieno sluoksnio, todėl puikiai tiks skubančioms. Taip pat labai tolygiai dengiasi, yra ypač pigmentuoti. Nagai atrodo kaip po gelinio lakavimo kadangi šie lakai turi itin stiprų blizgesį. Pats lakas laikos itin ilgai – apie 7 dienas. Eurokos parduotuvėse, rasite milžinišką kiekį šių nagų lakų spalvų. Keletą iš jų, galite pamatyti nuotraukose.

Švelni pastelinė rožinė. Spalvos nr. 209

 

 

Kreminė į pilkumą. Spalvos nr. 185

 

 

Ryškiai raudona. Spalvos nr. 8

 

 

Lūpų balzamas taip pat labai patiko. Puikiai padrėkina lūpas, yra malonios tekstūros. Kvapas labai švelnus, primenantis gėles, visiškai neerzinantis. Visada nešiojuosi rankinėje ir šis lūpų balzamas, patapo mano favoritu!

 

 

Apibendrinus galiu teigti, jog man labai patiko visos MOLLON PRO priemonės. Jos yra puikios kokybės, o taip pat ir puikios kainos. Žinau jog mano kolekciją tikrai papildys dar daugelis šių nagų lakų spalvų!

 

 

Ačiū, kad skaitėte!

Su meile, Gintarė - @gince7

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-06-11