FizzyLemonade: MERCEDES-BENZ POP EDITION – rafinuotas aromatas iš Prancūzijos

Pirmą kartą pauosčius šį aromatą kilo asociacijos apie paauglystę ir pamėgtus saldžius aromatus. Tuomet nusprendžiau šiam aromatui skirti laiko ir, po geros savaitės, vėl pauosčius atradau rafinuotumą.

MERCEDES-BENZ POP EDITION aromatas daugiau nei pop kultūros užuomina. Šį kartą gamintojas nusprendė moteriškų kvepalų eleganciją atiduoti į jaunųjų dizainerių rankas ir klasikiniam kvepalų buteliukui suteikti daugiau pop kultūros atspalvių. Šio kūrybinio iššūkio ėmėsi ISCOM Paris studentai. MERCEDES-BENZ turi labai griežtas logotipo naudojimo taisykles ir jei atkreipsite dėmesį, nesvarbu, koks aromatas, logotipo dizainas nesikeičia. Tačiau šį kartą buvo padaryta išimtis ir pasirinktas dizainas yra tikras optimizmo ir fantazijos pliūpsnis.

MERCEDES-BENZ POP EDITION kvepalai sukurti išreikšti pop kultūros asmenybės kontrastus, kurie yra švelnūs ir kartu kupini energijos. Mano mėgstamiausi aromatai, nesvarbu, ar tai moteriški, ar vyriški, kurių bazėje yra santalo medienos ir kitų rytietiškų aromatų motyvų. Man patinka šių aromatų lengvai aštrus kvapas, kuris pasižymi atpalaiduojančiomis ir raminančiomis savybėmis. Pagal gamintojo aprašymą viršutinės aromato natos – persikai, mandarinai, bergamotės ir kiviai; vidurinės aromato natos – gardenijos, jazminai, arabiniai jazminaičiai, jostrai; bazinės aromato natos – plakta grietinėle, santalai ir vanilė. Nors aprašyme matyti daug vaisių, aromatas nėra per daug gaivus ar saldus. Kas kartą įkvepiant aromatą, užuosite vis kitą gėlę.

Nors kiekvienas aromatas ant skirtingo žmogaus kūno gali kvepėti skirtingai, manau, kad svarbiausia pasirinkti kvepalus, kurie pagerintų mūsų nuotaiką ir savijautą. Mano rekomendacija jums: šiltomis dienomis rinkitės gaivius ir šaltus kvapus, o šaltomis ar esant blogam orui, pasirinkite šiltus ir jaukius aromatus, kurie primintų gėles ir saulėtas vasaros dienas.

 


Linkėjimai

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-10-27