EUROKOS įteikta padėka už skaidrumą, atskaitomybę ir įsipareigojimų vykdymą!

Džiaugiamės ir didžiuojamės – mūsų įmonei UAB „Kosmelita“ (rinkoje žinomai kaip EUROKOS grožio parduotuvių tinklas) buvo įteikta asmeninė Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Finansų ministerijos padėka už skaidrumą, informuotumą, atskaitomybę ir įsipareigojimų vykdymą!

Įmonė visada siekė būti atsakinga ir patikima Lietuvos verslo  dalimi bei įnešti indėlį į mūsų valstybės ekonominę gerovę. Tad džiugu, kad mūsų vertybės ir atsakingas požiūris buvo įvertintas ir UAB Kosmelita”, kaip ir dar keletas Lietuvos didžiųjų mokesčių mokėtojų, sulaukė išskirtinio mokesčių administratoriaus dėmesio: asmeniniu kvietimu įmonės vadovybė dalyvavo susitikime su VMI prie FM vadovais, kurio metu įmonei buvo padėkota už nepriekaištingai mokamus mokesčius valstybei!

Esame atsakinga įmonė, savo veiklą grindžianti konkrečiais veiksmais ir vertybėmis. Būtent patikimumas, atsakomybė tiek prieš klientus, tiek prieš mūsų partnerius ir kartu šiuolaikinis požiūris bei inovacijos – esminės mūsų įmonės vertybės. Siekiame, kad šios vertybės atsispindėtų kiekviename žingsnyje ir kasdieninėje veikloje. Beje, mėlyna spalva, esanti EUROKOS logotipe, taip pat simbolizuoja patikimumą.

 

Visą straipsnį apie daugiausiai į VMI sąskaitą sumokančius mokesčių mokėtojus TOP 500 rasite:

https://www.vmi.lt/evmi/daugiausiai-i-vmi-saskaita-sumokantys-mokesciu-moketojai