Emilija: Patirkite tikrą malonumą su GEOMAR!

Patirkite tikrą malonumą su GEOMAR!

Šis šūkis geriausiai atspindi tai, kaip aš jaučiuosi kaskart naudodama GEOMAR kūno šveitiklį. Mano rankose pirmiausiai atsidūrė GEOMAR SUGAR DRENANTE kūno šveitiklis. Šis nepaprastai malonaus aromato ir tekstūros šveitiklis tarsi nuskraidina į SPA! Tai yra dvifazis kūno šveitiklis su druska ir aliejumi. Visa šveitimo eiga man teikia malonumą, galiu mėgautis net ir tuo, kuomet druską maišau su aliejumi ir tuo, kai išgauta slidi tekstūra dengiasi ant mano odos. Šveitiklio sudėtį sudaro 95 % natūralios kilmės veikliųjų medžiagų, tas dar labiau džiugina, vertinu natūralias priemones. Iš ko gi sudarytis šis šveitiklis? Negyvosios jūros druskos oligoelementų, Epsom druskos, arganų aliejaus ir cukraus dalelių. Po odos šveitimo oda tampa glotni ir maloniai kvepia. Kvapas patiks tiems, kurie mėgsta saldžius aromatus. Šiuo laikotarpiu šveitimą atlieku du kartus į savaitę. Po šveitimo kūno oda geriau įsisavina kremus bei aliejus ir gražios odos rezultatas tampa akivaizdus.

 

 

Kadangi GEOMAR SUGAR DRENANTE kūno šveitiklis mane sužavėjo, nusprendžiau išbandyti ir kitą GEOMAR kūno šveitiklį –  GEOMAR ANTI-FATICA.

Poveikį pajaučiau tokį patį – graži ir neišsausinta oda. Šis šveitiklis dar turi gaivinąmąjį poveikį po kurio oda atrodo lyg būtų truputį atvėsusi. Šio šveitiklio aromatas yra gaivaus citruso, kadangi esu saldesnių aromatų mėgėja, aromatas man buvo neutralus. GEOMAR ANTI-FATICA sudėtyje yra negyvosios jūros druskos oligoelementų, Epsom druskos, vynuogių sėklų aliejaus, kaštonų, azijinių centelių ir ginkmedžių fito ekstraktų, verbenų aliejaus ir mentolio.

Gamintojas rekomenduoja šveitiklius naudoti su kitomis priemonėmis, taip pasieksite geriausius rezultatus ir mėgausitės gražia oda.

 

 

Dėl šios priežasties naudoju ir GEOMAR EFFETTO URTO kūno kremą – želę. Tai kūno tobulinimo priemonė, kurią įsigijau norėdama sudrėkinti kūno odą ir suvaldyti pirmuosius celiulito požymius. Šią priemonę naudoju sėdmenų ir kojų srityse, esant poreikiui galima naudoti ir kitose kūno vietose. Norint pasiekti matomų rezultatų gamintojas rekomenduoja priemonę naudoti du kartus per dieną (ryte ir vakare) 21 dieną. Turiu pripažinti, kad vis padarau tarpą arba pasitepu tik vakare, dėl to akivaizdžių rezultatų, kol kas nematau. TAČIAU – šveitiklį ir kremą naudoju kartu, tad oda tapo glotnesnė ir stangresnė. Jau savaitė, kuomet mečiau sau iššūkį ir priemonę naudoju, taip kaip reikia. Juk rezultatų  norime visos!

 

 

Šilčiausi linkėjimai,

@emiciute

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-07-09