Ema: natūralios priemonės tavo plaukams!

Noriu Jums pristatyti ALKMENE prekinio ženklo plaukų priežiūros priemones. ALKMENE priemonės yra pagamintos iš natūralių vaistinių augalų. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas ieško natūralių priemonių savo plaukams!

Aš išbandžiau atkuriamąjį šampūną, tos pačios linijos kondicionierių ir plaukų toniką. Šiek tiek plačiau apie kiekvieną iš jų:

ALKMENE REPAIR plaukų šampūnas. Šis šampūnas skirtas sausiems, pažeistiems plaukams. Plaukai po šio šampūno tapo labiau atsigavę, pamaitinti. Šampūno sudėtyje nėra parabenų, silikonų, sulfatų, taigi šis šampūnas tikrai geras pasirinkimas norinčioms natūralaus produkto.  Pagrindinė sudedamoji dalis – medetkų ekstraktas.

ALKMENE REPAIR plaukų kondicionierius. Šis kondicionierius, taip pat kaip ir šampūnas, skirtas sausiems, pažeistiems plaukams. Mano plaukai po šio dueto tapo labai spindintys ir švelnūs! Kondicionieriuje taip pat nėra silikonų, parabenų, sulfatų, jame kaip tik pilną natūralių naudingų medžiagų, pavyzdžiui medetkų ekstrakto, kuris stiprina plaukus, gražina jiems blizgesį, mažina plaukų slinkimą ir skatina spartų augimą.

ALKMENE plaukų tonikas. Plaukų toniko paskirtis – stiprinti plaukus, galvos odą. Toniko sudėtyje gausu dilgėlių ekstrakto ir provitamino B5. Provitamino B5 funkcija yra sustiprinti ir pagerinti galvos odos būklę ir padeda atsinaujinti odos ląstelėms. Dilgėlių ekstrakto funkcija yra stiprinti patį plauką, skatinti jo augimą ir padeda nuo plaukų slinkimo.

Šios priemonės tikrai man pasiteisino, plaukai tavo labiau žvilgantys, tankesni, sumažėjo jų slinkimas. Kadangi aš esu šviesinta blondinė, tai man šios priemonės buvo tikras išsigelbėjimas,  aš šias priemones vertinčiau 9,5/10, nes toniko kvapas nebuvo labai malonus, tačiau juk tai natūralios priemonės kuriose neturi būti svaiginančio prabangos kvapo.

 

 

Linkėjimai:

@makeby_em

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-05-24